בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זעם בשב"ס מאישור הראיון עם יגאל עמיר 
 
 
חדשות  נענע

הראיון עם רוצח ראש הממשלה אמש שודר במלואו בערוץ השני בלבד. גלי צה"ל והערוץ הראשון החליטו שלא לתת פתחון פה לרוצח ראש הממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשירות בתי הסוהר מביעים זעם על שופטת בית משפט המחוזי בבאר-שבע, שהתירה היום לעיתונאים לראיין את יגאל עמיר, רוצחו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל, שעה שזה הגיע לדיון בעתירה שהגיש.
 
"מזה חמש שנים עושה שירות בתי הסוהר כל מאמץ על מנת שעמיר לא ירואיין, זאת כדי לא לתת פתח להסתה והמרדה. העובדה שהתאפשר לו היום להתראיין ללא התייעצות עמנו גרמה לתוצאות שליליות שאותן היה אפשר לשמוע בכלי התקשורת", נכתב בהודעת שירות בתי הסוהר.

מהנהלת בתי המשפט נמסר בתגובה כי השופטת לא אישרה את עצם קיום הראיון, אלא אמרה לשוטר שליווה את עמיר, כי אין זה מעניינה לאשר ראיון.

בראיון אמש אמר רוצח ראש הממשלה, יגאל עמיר, חמש שנים ויומיים לאחר הרצח, כי אין לו כל חרטה על הרצח וכי אין בכוונתו לבקש חנינה מאחר והוא אינו מתחרט על המעשה.

עמיר אמר את הדברים בבית המשפט המחוזי בבית שבע, לשם הובא לדיון בנוגע להארכת החזקתו בבידוד.

"אני לא עשיתי את זה מבחינה אישית, עשיתי את זה כדי למנוע משהו". על רבין ז"ל אומר עמיר כי "הוא פחות מהשאר" אולם בכל זאת החליט לרצוח אותו " כי בלעדיו לא היו יכולים לעשות שום דבר. בלעדיו לא יכולים להמשיך בתהליך. לכן הם עוד פעם הביאו מישהו מהמרכז".

לכשנשאל לדעתו על בנימין נתניהו לעומת רבין ז"ל אמר עמיר " זה נבלה וזה טריפה. אני מעריך את רבין יותר מביבי, כי אתה יכול להגיד הכבוד שלו לא נתן לו לחזור בו. אבל אדם שיודע את המצב ונותן את האחים שלו לידי הכנופיות האלה?".

לכשנשאל אם היום היה מבצע את הרצח שוב אמר עמיר " כן וודאי"

לשאלה באם הוא חש בחרטה, ולו חלקית על המעשה, אמר עמיר "למה לא עשיתי את זה לפני. הייתי צריך לעשות את זה לפני אוסלו ב`".


דבריו של עמיר הובאו כמעט במלואם אך ורק בערוץ השני - הן בתוכנית חמש עם גדי סוקניק והן במהדורת החדשות המרכזית. שאר ערוצי התקשורת העדיפו שלא לשדר את דבריו של עמיר ולא לתת פתחון פה לרוצח ראש הממשלה.

מנהל חטיבת החדשות של הטלוויזיה הישראלית אומר "אנחנו לא לוח מודעות לרוצחים מתועבים להעביר את עמדותיהם הלא לגיטימיים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by