בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום לפני הבחירות: אווירת תבוסה במחנה גור 
 
 
חדשות נענע 

'הוא לא קלינטון', אומרת פעילה למען בחירתו של המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות-הברית. הסקרים האחרונים מורים על יתרון קל לבוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אווירת תבוסה בקרב תומכי המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות הברית, אל גור, לקראת יום הבוחר האמריקאי מחר (שלישי).
 
בסקר זוגבי האחרון, בהזמנת סוכנות רויטרס ואתר האינטרנט המשותף לרשת ה-NBC ו-MSN מורה על יתרון קל בן שני אחוזים לטובת המועמד הרפובליקני, ג`ורג` וו. בוש. מושל טקסס בוש זכה ב-47 אחוזי תמיכה, לעומת 46 אחוזי תמיכה לסגן הנשיא גור. בסקר גאלופ המשותף לרשת הסי.אן.אן ולעיתון USA Today עומד הפער של שני אחוזים. בוש זוכה ב-47 אחוזים וגור ב-45 אחוזים.

הפער בין גור לבוש נמצא עדיין בטווח הסטייה הסטטיסטית העומד על שלושה אחוזים לכאן או לכאן. הפער חסר משמעות כמעט בשל שיטת הבחירה האמריקאית, בה נבחר לנשיא מי שזוכה במספר אלקטורים רב יותר, ולאו דווקא מי שזוכה ברוב הקולות.
 
 
הסקרים האחרונים מורים על כך שתמיכת 235 אלקטורים מובטחים פחות או יותר לבוש, בעוד לגור מובטחים כ-207 אלקטורים. ב-96 האלקטורים יכולים עדיין שני המועמדים לזכות.
 
"אני לא חושב שהוא הגיע לאנשים מספיק", אומר קווין ווייט, מנהל בן 52 מתומכי גור. לשאלה האם לדעתו גור ינצח בבחירות, הוא עונה בפשטות - "לא".

וויט לא לבד. מתוך כעשרים תומכי גור בשש מדינות, קשה היה למצוא פעיל אחד המוכן להסתכן בהימור לפיו גור ינחת בינואר השנה בחדר הסגלגל שבבית הלבן.

"זה (המירוץ) צמוד מאוד ויש שם גם את ניידר", אומרת ת`יה ואן-הוטן, פנסיונרית הפעילה למען בחירתו של גור. "בדרך כלל יש לי תחושה טובה לגבי הבחירות. הפעם איני יודעת". "האישיות שלו לא מלהיבה, למרות שהוא השתפר. שמעתי אותו לפני שמונה שנים כמועמד לסגן נשיא בצפון קרוליינה והוא היה קשה כמו קרש". "אתה יודע", היא אומרת לכתב רויטרס, "הוא לא קלינטון".
מי יהיה האיש החזק בעולם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by