בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון וערפאת ייפגשו הערב בוושינגטון  
 
 
חדשות   נענע

זאת על רקע הדריכות הרבה בארה"ב, ואי הודאות לגבי תוצאות הבחירות לנשיאות; ביום ראשון יפגש קלינטון עם ברק; האמריקנים לא צופים כי תהיה פריצת דרך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעיצומה של הדרמה במערכת הבחירות בארצות הברית, יוועד היום (חמישי) הנשיא ביל קלינטון עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, בבית הלבן. וביום ראשון הוא צפוי להיפגש עם ראש הממשלה, אהוד ברק.
 
למרות שהוא עדיין מכהן כנשיא צריך קלינטון לתאם מהיום את פעולותיו עם הנשיא הנבחר. מכיוון שהתוצאות עדיין לא ברורות קיבל קלינטון את הסכמתם של שני המועמדים לנשיאות להמשיך במאמצים להשיג הסדר קבע במזרח התיכון.

מעיתון "הארץ" נמסר כי בוושינגטון לא צופים כי תושג פריצת דרך בשיחות. ההערכה היא כי ערפאת יציג שורת תביעות, ובראשן כוח פיקוח בינלאומי שישוגר לשטחים כדי להגן על הפלסטינים. מגלי צה"ל נמסר כי ערפאת יבקש זאת גם ממועצת הבטחון של האו"ם לשלוח כ-2000 חיילי או"ם כדי שיגנו, לדבריו, על אזרחים פלסטנים מפני כוחות צה"ל. מזכ"ל האו"ם קופי ענאן כבר הודיע כי לא ישלח כוח בינלאומי לאיזור ללא הסכמת ישראל.

הנשיא האמריקני היוצא ילחץ על ערפאת לבצע את כל ההסכמות אליהם הגיעו בשארם א-שייח` להרגעת האלימות בשטחים.

ערפאת גם צפוי לדון עם קלינטון בנוגע לסמכויותיה ולהגדרת תפקידה של ועדת החקירה הבינלאומית לאירועים בשטחים, אותה תמנה ארה"ב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by