בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוסנט עשויה לקצץ עשרת אלפים משרות 

לוסנט עשויה לקצץ עשרת אלפים משרות

 
 
חדשות ביזנס פורטל

מדובר ב-%10 מכוח העבודה; החודש כבר פוטרו 240 עובדים ובחברה מסרבים לפרט כמה עובדים עוד יפוטרו. לוסנט הודיעה בעבר כי החברה לא תציג רווחים ברבעון השלישי של השנה ותגיע ככל הנראה לאיזון, לעומת תחזיות מוקדמות לרווחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוסנט, שהיתה אחד הכוכבים הגדולים של וול סטריט בשנים האחרונות, עוברת טלטלה נוספת. אמש פורסמו הערכות של אנליסטים, כי תוכנית ההבראה של החברה עשויה לכלול קיצוץ של כ-%10 מכוח העבודה שלה, קיצוץ שעשוי להגיע לכ-10000 משרות.

דובר החברה הודיע כי במסגרת הקיצוצים פוטרו החודש 240 עובדים אך הוא סרב לפרט כמה עובדים עוד יפוטרו.
 
בתחילת החודש נודע לבעלי המניות בלוסנט, כי החברה לא עמדה בתחזיות הרווח של הרבעון השלישי של השנה ומכירות החברה ירדו ב-%7. בעקבות זאת, הודיעו בעלי המניות על פיטורי המנכ``ל, ריצ`רד מקג`ין, והחזרתו של המנכ``ל הקודם, הנרי שאכט.

לוסנט הודיעה, כי החברה לא תציג רווחים ברבעון השלישי של השנה ותגיע ככל הנראה לאיזון. התחזיות המוקדמות של החברה היו כי היא תציג רווחים של 23 סנט למניה ברבעון השלישי של השנה.

השחיקה ברווחיות החברה נבעה להערכות אנליסטים בשוק כתוצאה ממספר החלטות אסטרטגיות שהתבררו לימים כשגויות. ההערכות שגויות של המנכ``ל המפוטר, מקג`ין, איפשרו למתחרות של לוסנט לבסס את מעמדן בפלח השוק של ציוד הטלפוניה האופטית.

מינויו של המנכ``ל החדש הפיחה תקווה במשקיעים בחברה. לאחר מינויו הודיע שאכט כי בכוונתו לערוך מספר שינויים שיגרמו לבלימת מגמת העזיבה של מספר אנשי מפתח בחברה. עיקר התוכנית היתה חלוקת בונוסים לעובדים בכל רבעון במקום בכל שנה כפי שהיה נהוג עד כה ותיגמול נוסף למנהלים ולעובדים מצטיינים.

כל הצעדים הללו לא הספיקו ככל הנראה. אמש העריכו אנליסטים בשוק, כי החברה מתכוונת לקצץ כ-%10 מכח העבודה שלה כחלק מהיערכות חדשה. זאת, במטרה לשפר את הרווחיות ולהעלות את ערך המניה, שצנחה בלמעלה מ-%70 מתחילת השנה.

חלק נוסף של תוכנית ההבראה החדשה של לוסנט הוא ריכוז כוחות ומשאבים בשיווק מוצרי החברה ופיתוחם של מוצרים פיננסיים חדשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by