בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פלורידה: בוש מוביל ב-229 קולות; ההכרעה רק בשבוע הבא 
 
 
חדשות נענע 

פלורידה לא ממהרת להכתיר את ג'ורג' וו. בוש לנשיא ארה"ב. התוצאות הרשמיות יוכרזו רק לאחר שיגיעו קולותיהם של אמריקנים השוהים בחו"ל, בעוד מספר ימים; אלפי קולות נפסלו במחוז פאלם ביץ', בשל טפסי הצבעה לא ברורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוצאות הספירה החוזרת של קולות הבוחרים בפלורידה טרם התפרסמו. ברשויות המדינה ממתינים לסיום הספירה במחוזות בעיתיים ולקולות המצביעים שמעבר לים, דבר העשוי להימשך כשבוע.
 
הפער בין שני המועמדים לנשיאות, ג`ורג` וו. בוש ואל גור זעום ביותר (229 קולות), במה שהוגדר כמירוץ הפוליטי הצמוד ביותר שידעה ארה"ב.

הדמוקרטים התלוננו על שורה של ליקויים בקלפיות רבות ברחבי פלורידה. במחוז פאלם ביץ` לבדו, נפסלו 19 אלף קולות, בשל סימון שני מועמדים על הטופס, שסבל מחוסר בהירות.

התסכול בקרב הדמוקרטים נובע בעיקר בשל העובדה כי גור זכה ברוב קולות הבוחרים (48.7 מיליון), בחישוב כללי. מדובר בכ-200 אלף קולות יותר מבוש, וזאת, בשל החסרון שבשיטת האלקטורים, בה ניתן להפסיד בבחירות, על אף זכיה ברוב קולות הבוחרים.

בסיכום כללי עה כה, בוש ניצח ב-29 מדינות וזכה בתמיכת 246 אלקטורים. גור זכה ב-20 מדינות ונתמך על-ידי 260 אלקטורים.אז מי יהיה האיש החזק בעולם? מדברים על זה בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by