בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: פגישתי עם קלינטון לא תוביל לחידוש המו"מ 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה מנמיך ציפיות לקראת פגישתו עם נשיא ארה"ב במוצ"ש. ברק הבהיר כי פעולת החיסול אתמול בבית סחור נועדה לקבוע נורמה ברורה: "מי שפוגע בנו ייפגע"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר היום (שישי) בבוקר כי אין לצפות שפגישתו עם נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, במוצאי שבת תוביל לחידוש המשא ומתן עם הפלסטינים.
 
 
ברק הוסיף כי במציאות הנוכחית קיים פוטנציאל מסויים להתדרדרות אך בסופו של דבר הפתרון יהיה סביב שולחן המשא ומתן. לדבריו, עם חידוש המו"מ בעתיד, ישראל תצטרך לקחת בחשבון את המסקנות הביטחוניות שנובעות מארועי התקופה האחרונה.

 
ברק התייחס גם לפעולת מסוק צה"ל בבית סחור בה חוסל פעיל תנזים בכיר חוסיין עבייאת. ברק אמר כי הפעולה נועדה לקבוע נורמה ברורה לפיה "מי שפוגע בנו ייפגע". "ישראל היא המדינה החזקה באזור ויש לה יכולת לענות על כל איום", הוסיף ברק.

ראש הממשלה אמר עוד כי עדיין קיימת אפשרות להקמת ממשלת אחדות עם הליכוד. "רשת הביטחון של ש"ס לא נועדה למנוע את הקמת הממשלה בשיתוף הליכוד", אמר ברק.

"החיזבאללה פרוס לאורך גבול הצפון, מכין פיגועים ומכוון קטיושות אל לב ישראל", אמר ברק. "הסורים נותנים גיבוי מסויים בעצימת עין והדבר הופך את המצב לרגיש יותר", הוסיף ברק.

ברק אמר את הדברים בתדרוך לעיתונאים במהלך ביקור במקדת כוחות צה"ל ביהודה ושומרון מצפון לרמאללה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by