בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בתום ספירת הקולות בפלורידה: בוש מוביל ב-327 קולות 
 
 
חדשות נענע 

כך מדווחת סוכנות איי.פי. מחר תיערך ספירה חוזרת במחוז פאלם ביץ' בו נפסלו 19 אלף קולות. התוצאות הסופיות יוכרזו רק ב-17 בנובמבר לאחר שכל פתקי ההצבעה מחו"ל יספרו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עם תום הספירה החוזרת בפלורידה מוביל ג`ורג` וו. בוש ב-327 קולות על אל גור, כך מדווחת סוכנות איי.פי. אולם ספירה מחודשת שתיערך במחוז פאלם ביץ` וקולות תושבי פלורידה שהצביעו בחו"ל עשויות להפוך את הקערה על פיה. בית המשפט העליון בפלורידה הוציא צו האוסר על פרסום התוצאות ספירת הקולות עד לסיומה.
 

בממשל בפלורידה אמרו כי עד כה התקבלו תוצאות לא רשמיות מ-53 מחוזות מתוך 67 מחוזות בכל המדינה. תוצאות שאר 14 המחוזות יגיעו עד ליום שלישי.

מחר (שבת) תיערך ספירה חוזרת במחוז פאלם ביץ`, שם נפסלו 19 אלף קולות. בוחרים בפאלם ביץ`, הקהילה היהודית הגדולה בפלורידה, התלוננו כי פתק ההצבעה הטעה אלפים להצביע עבור פט ביוקנן במקום לגור. מונה תביעות, המערערות על תוצאות הבחירות בפאלם ביץ`, כבר הוגשו לבית המשפט.

אחרי שיושלמו סופית כל הספירות בתוך פלורידה, יאלצו הסופרים להמתין עד ל-17 בנובמבר, תאריך היעד להגעת הקולות מחו"ל. לפי ההערכות מדובר בכ-2000 פתקי הצבעה, רובם של חיילים ובני משפחותיהם, אך גם של יהודים יוצאי פלורידה המתגוררים בישראל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by