בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרמת הבחירות בארה"ב: עוברים לספירה ידנית בפלורידה 
 
 
רויטרס

בוש זוכה עדיין ליתרון קל במדינת המפתח, שתקבע את זהות הנשיא הבא. הרפובליקנים שוקלים לפנות לבית המשפט הפדראלי בדרישה למנוע ספירה ידנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אנשי ועדת הבחירות בפלורידה יחלו בספירה ידנית בפלורידה, כשבמקביל מטות גור ובוש מזהירים שהם עשויים להעביר את קרב הספירה החוזרת למדינות נוספות.
 

ארבעה ימים לאחר שלא נקבע מנצח הבחירות לנשיאות ארצות-הברית, מוביל המועמד הרפובליקני ג`ורג` וו. בוש ביתרון קל על פני המועמד הדמוקרט אל גור בקרב על 25 האלקטורים של המדינה, הנחוצים לכל אחד מהם כדי להתיישב בחדר הסגלגל שבבית הלבן.
 

קולות הנעדרים יגיעו ביום שישי

הספירה הרשמית של תוצאות הקלפיות ב-65 מתוך 67 המחוזות של פלורידה הקנתה יתרון של 960 קולות לבוש, לעומת מחקר בלתי רשמי של כל המחוזות שהעניק לבוש יתרון של 327 קולות, עליו דיווחה סוכנות הידיעות איי.פי.

קולות הנעדרים שנשלחו בדואר יגיעו עד יום שישי לספירה רשמית, שעשויה לקבוע את זהותו של האיש החזק בעולם לארבע השנים הקרובות. ההערכות היום הן שלא נדע מי יחליף ב-20 בינואר את נשיא ארצות הברית ביל קלינטון, לפני ה-17 בנובמבר.

במקביל, אומרים במטה בוש כי צוות משפטי שוקל את צעדיו בתגובה לדרישות של מטה גור. ה`וושינגטון פוסט` מדווח כי בין השאר נשקלת פנייה לבית המשפט הפדראלי בדרישה למנוע ספירה ידנית.


אז מי יהיה הנשיא ה-43 של ארצות הברית? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by