בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר העלתה לרשת אלבום גנוז מ-94' 
 
 
חדשות נענע 

האלבום Not Commercial נקרא על שם דבריו של בכיר בתעשיית המוסיקה הבריטית, שדחה אותו אז בתואנה כי הוא 'נחמד, אך לא מסחרי'. שר, ברגע נדיר של ביקורת עצמית: 'אני לא בטוחה שהוא שווה בכלל'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר מעלה אלבום גנוז לרשת - אך מודה שאפשר שמעריציה לא יאהבו אותו.
 
`Not Commercial` (`לא מסחרי`) - שמוצע למכירה באתר האינטרנט הרשמי של שר, החל מיום רביעי - הוקלט בשנת 1994 בתקציב זעום. לאחר שנדחה על ידי חברות התקליטים, נשמר האלבום "בכספת קטנה" בביתה של שר משך שש שנים, עד שידידיה הציעו לה להציעו למכירה ברשת.
 

'זה כמו הכלאה מוזרה של מוסיקה'

מעריצים מושבעים שממהרים לרכוש את האלבום נקראים על ידי שר להיזהר: "אני לא בטוחה שהוא (האלבום) שווה בכלל". ואולם, בראיון לאתר האינטרנט Wall of Sound, סייגה שר את דבריה: "אני בהחלט חושבת שזה עשוי להיות משמעותי עבור כמה אנשים. זה כמו הכלאה מוזרה של מוסיקה. כמו סיפורים מושרים". שר התקשתה לאפיין את סוג המוסיקה של האלבום בקטגוריות המקובלות.

שירות השידור הבריטי בי.בי.סי. מדווח כי האלבום נכתב לאחר ששר - שבדרך כלל אינה כותבת את מילות השירים שלה - נכחה בכינוס של כותבי שירים. עוד דווח כי האלבום עוסק בילדות אומללה, בכנסייה הקתולית, במערכת יחסים עם גבר נשוי ובהתאבדותו של סולן נירוונה קורט קוביין.

האלבום נקרא על שם דבריו של רוב דיקנס - ידיד של הזמרת ומנהל Warner Music בבריטניה דאז - שאמר כי האלבום "נחמד, אך לא מסחרי".מה יש לשר להציע בתחום הטקסטים? מדברים על זה עכשיו בפורום מוסיקה בנענע


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by