בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הספירה החוזרת בפאלם ביץ' תהיה ספירה ידנית 
 
 
רויטרס

מצבו של סגן הנשיא משתפר לאחר שבספירה ידנית שדגמה כאחוז אחד מקולות הבוחרים במחוז פאלם ביץ' יש לו יתרון של 19 קולות על בוש, עקב כך הוחלט על ספירה ידנית בכל המחוז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הבחירות בפאלם-ביץ` קליפורניה הורתה היום (ראשון) על בדיקה ידנית של כל קולות ההצבעה במחוז, לאחר גילוי אי התאמות רבות בין תוצאות הספירה הידנית לתוצאות ספירת המכונה בקלפי מדגמית. הספירה הידנית משפרת את סיכוייו של המועמד הדמוקרט אל גור להתיישב על כס הנשיא ה-43 של ארצות הברית ב-20 בינואר.
 
ברוב של שניים נגד אחד, אישרה הוועדה את הספירה הידנית של למעלה מ-4500 קלפיות. זאת, לאחר שהדגימה שנערכה בקרב כאחוז אחד מהקולות העלתה "רווח נטו" לגור בסך 19 קולות.
 
 
קרול רוברטס, חברה בוועדה, העריכה שבדיקה במחוז כולו עשויה להוסיף לגור כ-1900 קולות יותר מבוש. במקרה כזה, "זה בבירור ישפיע על הבחירות הארציות", היא אומרת. כעת מוביל המועמד הרפובליקני ג`ורג` וו. בוש ביתרון של מאות בודדות של קולות על פני גור בפלורידה.
אם אכן יצליח סגן הנשיא גור לסגור את הפער ולזכות ב-25 האלקטורים של פלורידה, הוא יזכה במירוץ המתמשך לנשיאות.

בקול ישראל דווח כי במטה בוש פועלים כדי למנוע ספירה ידנית בכל המחוז. במטה בוש שוקלים נקיטת צעדים משפטיים נגד המהלך שעשוי לשלול ממושל טקסס את הנשיאות.
אז מי יהיה האיש החזק בעולם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by