בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון וברק נפגשים בבית הלבן 
 
 
חדשות  נענע

גורם מדיני: ישראל מעונינת בהסדר קבע, אולם זו לא אפשרות מעשית; ברק יחזור ארצה, ככל הנראה, עד יום רביעי על מנת להשתתף בהלוייתה של לאה רבין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פגישתם של נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, וראש הממשלה, אהוד ברק, החלה הלילה בסביבות השעה אחת וחצי אחרי חצות בבית הלבן בוושינגטון בנסיון נוסף למציאת פתרון שיביא לסיום האלימות בשטחים.
 
מטוסו של ברק נחת הלילה בבסיס חיל האוויר אדוארדס, ומשם הגיע ברק ישירות לפגישה.

בשיחה ישמע ברק דיווח על פגישתו של קלינטון בשבוע שעבר עם יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. ברק צפוי להדגיש שוב בפני קלינטון שעל מנת לחדש את המשא ומתן הפלסטינים צריכים לחדול מאלימות ולמלא אחר הבנות שארם א-שייח`.

קלינטון מצידו צפוי להגיד לברק כיצד הוא מתכנן לנצל את הזמן שנותר לו בבית הלבן לפתרון סוגיית המזרח התיכון.
 

הנמכת ציפיות לקראת הפגישה

לקראת הפגישה, הנמיך ברק ציפיות באשר לאפשרות חידוש המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים. גורם מדיני בכיר בפמליית ראש הממשלה אמר אתמול בערב (ראשון) לגלי צה"ל כי ישראל עדיין מעונינת בהסדר קבע שיביא לקץ הסכסוך עם הפלסטינים, אולם הוא לא רואה אפשרות זו כמעשית כעת.

לאחר הפגישה ימשיך ברק כמתוכנן את תוכנית ביקורו בארה"ב, לאחר שהגעתו למדינה התעכבה בשל אירוע חטיפת המטוס הרוסי. בהמשך מסעו יגיע ברק לשיקגו, ובדרכו חזרה יעצור בלונדון וייפגש עם ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר. ראש הממשלה צפוי לחזור עד ליוםפ רביעי ארצה כדי להשתתף בהלוויתה של לאה רבין.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by