בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון הסכים לתנאיו של ברק לחידוש המשא ומתן 
 
 
חדשות נענע 

כך אומר גלעד שר. קלינטון אמר לברק כי דרש מערפאת להפסיק את מקרי הירי ולשוב לשולחן המשא ומתן. גורם בכיר בפמליית ראש הממשלה אומר שלא הושגה פריצת דרך בפגישה בין השניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורם בכיר בפמליית ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר כי בפגישת ראש הממשלה ונשיא ארה"ב, ביל קלינטון, לא הושגה פריצת דרך שתוביל להפסקת האלימות וחידוש התהליך המדיני. מנ"כל משרד ראש הממשלה, גלעד שר אמר כי קלינטון הסכים לתנאיו של ברק לחידוש המו"מ.
 
בתום הפגישה אמר ברק כי "המטרה העיקרית כעת היא להביא להפסקת האלימות בשטחים וליישום הפסקת האש שעליה הסכים ערפאת בפסגה לפני חודש במצרים".

קלינטון, שנפגש בשבוע שעבר עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, אמר לברק כי דרש מערפאת להפסיק את מקרי הירי, להפחית את האלימות ולחדש את המשא ומתן על הסכם מסגרת לפני תום כהונתו בבית הלבן.

בפגישה נדונו גם קשרי ישראל - ארה"ב. קלינטון הבטיח לברק שיעשה כל מאמץ להעביר את הסיוע בסך 800 מיליון הדולר, שהבטיח לו מוקדם יותר השנה, אולם הדבר תלוי באישור הקונגרס.

בקול ישראל דווח כי בתחילה נועדו ברק וקלינטון ביחידות, בשלב מאוחר יותר הצטרפו לשיחה גם מזכירת המדינה האמריקנית, מדליין אולברייט, והיועץ לביטחון לאומי, סנדי ברגר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by