בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישי איים בהסרת רשת הביטחון; ברק התקשר להרגיע  
 
 
חדשות נענע 


רה"מ התקשר מארה"ב ליו"ר תנועת ש"ס כדי להזים את השמועות לפיהן סיכם עם קלינטון על חידוש המו"מ עם ערפאת על בסיס הבנות קמפ-דיוויד, על רקע איומו להפיל את הממשלה אם יתבררו הדיווחים כנכונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, התקשר הערב (שני) מארצות הברית ליו"ר תנועת ש"ס, אלי ישי, כדי להזים את השמועות לפיהן סיכם בפגישתו עם נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, על חידוש המשא ומתן עם הפלסטינים על בסיס הבנות קמפ-דיוויד.
 
בגלי צה"ל דווח כי ברק התקשר לישי, על רקע איומו של האחרון להסיר את רשת הביטחון שהעניקה תנועתו לראש הממשלה, אם יתבררו הדיווחים על סיכום של ברק עם קלינטון להאיץ את המשא ומתן עם הפלסטינים מהמקום בו הופסק בדיוני קמפ-דיוויד.
 

'להפסיק עם ההבלגה'

קודם לכן דווח בקול ישראל כי ישי דורש לקיים בירור האם הגיעו ראש הממשלה ונשיא ארצות הברית לסיכום כזה, והזהיר כי במקרה כזה תסיר ש"ס את רשת הביטחון ותפעל מיידית להפלת הממשלה ולהקדמת הבחירות.

בחדשות Ynet דווח, שבתגובה לאירועי היום בשטחים אמר ישי כי הענקת רשת הביטחון לראש הממשלה אין פירושה הסכמה עם מדיניות ההבלגה של הממשלה וכי זו צריכה להתחלף במדיניות תקיפה.האם על ברק לעבור למדיניות היד התקיפה? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by