בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצרים: הפגנות אלימות בסיבוב האחרון לבחירות לפרלמנט 
 
 
חדשות נענע 

המשטרה ניסתה למנוע ממצביעי אופוזיציה מלהגיע לקלפיות. עיתונאים מקומיים הותקפו על-ידי שוטרים ומפגינים; "האם זו הדמוקרטיה שמובארכ רוצה?", שאלו מפגינים בזעם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המשטרה המצרית ירתה גז מדמיע לתוך קהל מפגינים ומנעה מתומכי מועמדי אופוזיציה מלהגיע לקלפיות בסיבוב האחרון לבחירות לפרלמנט המצרי. באותה שיטה נהגו גם בסיבובים הקודמים.
 

ברשת סי.אן.אן דווח כי מפגינים רבים משכונות המעמד הנמוך התלוננו כי קלפיות אשר היו אמורות להיפתח בשעה 8:00 בבוקר, נפתחו רק בשעה 13:00 וכן כי נסגרו לחלוטין קלפיות הנמצאות באזורים של תומכי אופוזיציה מובהקים וזאת בכדי למנוע ממצביעים לתת את קולם למועמדי האופוזיציה.

עוד טענו המפגינים כי מנשים רבות, המכוסות ברעלות, הוחרמו תעודות הזהות בכדי שלא יוכלו להצביע וכי הן הותקפו והוטרדו על-ידי השוטרים. "האם זו הדמוקרטיה שמובארכ רוצה?" שאלו מפגינים בזעם.

עיתונאית של סוכנות ידיעות שנמצאה במקום הותקפה על-ידי שתי נשים אשר הכו אותה, הפילו אותה לרצפה ולקחו ממנה את הטלפון הסלולרי.

יצויין כי מאז תחילת מסע הבחירות לפרלמנט במצרים התלוננו עיתונאים רבים כי הותקפו על-ידי שוטרים במדים ושוטרים סמויים, לטענתם ההתקפות מאורגנות על-ידי מועמדי המפלגה הדמוקרטית השלטת, אך פועלות בחסות המשטרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by