בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דוידי גילה: דווקא בשעה זו נגדיל ההשקעות בישראל 

דוידי גילה: דווקא בשעה זו נגדיל ההשקעות בישראל

 
 
חדשות ביזנס פורטל

היום הודיע גילה, כי קרן ההון סיכון ,Gilo Ventures שהקים בתחילת השנה בעמק הסיליקון, תשקיע 100 מיליון דולר בחברות סטארט-אפ ישראליות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מראשית שנות ה-80 אנו מאמינים, כי עתידה של מדינת ישראל תלוי בפיתוח תעשיית ההיי-טק. דווקא בשעה זו חשוב לנו להמחיש, כי לא רק שנמשיך במצב של `עסקים כרגיל`, אלא אף נגביר את ההשקעות בחברות היי-טק הקשורות לישראל", כך אמר היום איש העסקים דוידי גילה במסיבת עתונאים שכינס.

גילה הודיע היום, כי קרן ההון סיכון Gilo Ventures שהקים בתחילת השנה בעמק הסיליקון, תשקיע 100 מיליון דולר בחברות סטארט-אפ ישראליות ובחברות הקשורות לישראל.

הקרן החדשה תתמקד בעיקר בהשקעה בחברות המתמחות בתחומי התקשורת, הנמצאות בשלבים המוקדמים או המאוחרים לחייהן. הקרן תשקיע בחברות המפתחות מערכות תשתית לתקשורת רחבת פס אלחוטית, אופטית וקווית. כמו כן תשקיע בחברות הפועלות בתחומי המוליכים למחצה ובחברות המפתחות את מערכות הדור הבא של פלטפורמות מיתוג, ניהול ואספקת שירותי ערך מוסף.

החברות בהן תשקיע הקרן החדשה יישמו את המודלים העיסקיים של החברות בהן השקיע גילה בעבר: מחקר הפיתוח יהיה בישראל, מערך הניהול והשיווק יהיה בארה``ב וכמו כן יקימו החברות בסיסים מהותיים באירופה ובמזרח (בעיקר ביפאן, קוריאה וטאיוון). "עם זאת המודל העסקי של כל חברה ייגזר מהשוק בו היא פועלת ומהרצון להפיק ערך מקסימלי עבור המשקיעים בה", הוסיף גילה.

בראש הפעילות של Gilo Ventures עומדת אמיקו היגאשי, שהיתה ראש שלוחת המיזוגים והרכישות של מריל לינץ` בחוף המערבי בארה"ב. להיגאשי צוות הן בחוף המזרחי והן בחוף המערבי. בראש השלוחה הישראלית של הקרן החדשה יעמוד אילן יודקביץ`.

גילה נחשב בשנים האחרונות לאחד היזמים הבולטים בשוק ההיי-טק בישראל. הוא הקים את חברת ,DSPC שנמכרה לאינטל ב-1.6 מיליארד דולר במזומן. כמו כן הקים את חברות ,VYYO , DSPG ואודיוקודס הנסחרות בנאסד"ק, וכן את נוגהטק שנרכשה לאחרונה על ידי צורן. הוא מעורב גם בסטארט אפים שונים, כמו זן ריסרץ`, אינפורמיקס ועוד.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by