בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
130 חברות דוט.קום נסגרו השנה 

130 חברות דוט.קום נסגרו השנה

 
 
חדשות ביזנס פורטל

בריטניקה מפטרת עובדים; רק בחודש שעבר נסגרו 22 חברות; בין הסיבות לנתונים על פי המחקר : מודל עסקי כושל, וכן מחסור בנכסים, בהון אנושי ובמצבת לקוחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר חברות ה-דוט.קום שסגרו את שעריהן מתחילת השנה עומד על 130. כך עולה ממחקר שערך האתר Wembergers.com, העוקב אחר מיזוגים ורכישות של חברות אינטרנט. קצב סגירת החברות הואץ בנובמבר, מספר החברות שסגרו את שעריהן עד כה הוא 21, מספר החברות שסגרו שעריהן במהלך כל החודש שעבר היה 22.
 
Britannica.com הודיעה כי היא עומדת לקצץ כ-%25 ממצבת כח האדם של האנציקלופדיה המקוונת, בנסיון לעבור לרווחים. החברה האחות של בריטניקה.קום, המוציאה את ההוצאה המודפסת של האנציקלופדיה לא צפויה להיפגע.

כ-100 מהחברות שנסגרו פנו לקהל הצרכנים הפרטי. חברות מתחום ה-B2B נפגעו גם הן - 30 חברות מתחום זה כבר סגרו דלתות. %60 מהחברות שנסגרו הן חברות מתחום ה-e-Commrce שלא עמדו בלחץ הקניות המאפיין את עונת החגים האמריקאית. %25 הן חברות תוכן, כך עולה מהמחקר.

נתוני המחקר מראים כי כ-8000 עובדים איבדו את משרתם בעקבות סגירת החברות. נתונים אחרים מדברים על כמות גדולה יותר של משרות שאבדה.

אתמול הודיע אתר החדשות TheStreet.com כי יקצץ ב-%20 את מצבת העובדים וכי יפסיק את פעילותו באנגליה.

המחקר מעלה מספר סיבות בתשובה לשאלה מדוע סוגרות החברות את דלתותיהן במקום למצוא שותף למיזוג, בין הסיבות: מודל עסקי כושל, מחסור בנכסים, בהון אנושי ובמצבת לקוחות, חוסר יכולת לגייס כספים וצפייה לרגע האחרון, לפני שהן מציעות עצמן למכירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by