בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש מתקרב לבית הלבן 
 
 
איי.פי.

תוצאות בלתי רשמיות מורות מפלורידה על הגדלת הפער לטובת המועמד הרפובליקני לכדי 926 קולות. ואולם, מתברר כי כאלף קולות נעדרים נפסלו. במקביל נמשך המאבק המשפטי בנושא הספירה הידנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוצאות אחרונות של קולות תושבי פלורידה הנעדרים מורות על הגדלת הפער לטובתו של המועמד הרפובליקני ג`ורג` וו. בוש במירוץ לבית הלבן. בוש מוביל כעת ב-926 על פני יריבו הדמוקרטי אל גור כאשר עד כה נספרו קולות הנעדרים ב-63 מחוזות מתוך סך הכל 67. ואולם, כאלף קולות נעדרים נפסלו עד כה ולא ברור מה יהיה דינם.
 
סקר בלתי-רשמי של סוכנות הידיעות איי.פי. מעלה כי בקרב הנעדרים זכה בוש ב-894 קולות, לעומת 542 בלבד לגור.
 
יצויין כי התוצאות אינן כוללות את הספירה החוזרת של הספירה הידנית במחוזות ברוורד ופאלם-ביץ`. מחוז ברוורד מדווח על רווח נטו של 34 קולות לגור בספירה עד כה. תוצאות הספירה הידנית בפאלם-ביץ` טרם פורסמו.

בקול ישראל דווח כי תוצאות בלתי רשמיות מניו מקסיקו מורות על יתרוןשל פחות מ-500 קולות לגור. המדינה הדרום-מערבית מעניקה אמנם חמישה אלקטורים לסגן הנשיא, אך אין להם כל משמעות מעשית להשגת רוב בקרב חבר האלקטורים שיקבע בדצמבר מי יהיה הנשיא ה-43 של ארצות-הברית.
 
 

זה עדיין לא נגמר

התוצאות הסופיות צפויות לקבל את אישורה הסופי של לשכת מזכירת המדינה של פלורידה ולעמוד במרכז מאבק משפטי בין הדמוקרטים, הדורשים ספירה ידנית חוזרת במספר מחוזות, והרפובליקנים, העומדים על כך שספירה כזו לא תתקיים.

הפרסום הרשמי האחרון של הקולות - עליו הצהירה מזכירת המדינה של פלורידה, קתרין האריס, ביום שלישי - הורה על יתרון של 300 קולות בדיוק לטובת בוש.

אמש (בין שישי לשבת) הוציא בית המשפט העליון בפלורידה צו מניעה נגד הכרזה רשמית הערב של תוצאות הבחירות הרשמיות במדינה, ולאחר שבית המשפט לערעורים באטלנטה דחה עתירה של הרפובליקנים בעניין, נמשכת בשעה זו הספירה הידנית. בגלי צה"ל דווח כי ביום שני יחל דיון בבית המשפט בפלורידה בשאלה אם הספירה הידנית תיחשב במנין הקולות הסופי.
אז מי יהיה האיש החזק בעולם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by