בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים פלסטינים מאשרים: המחבל בכפר דרום הוא קצין פלסטיני 
 
 
חדשות נענע 

המחבל היה מבוקש בעבר על-ידי כוחות הביטחון, נמלט למצרים וחזר לרצועת עזה במסגרת הסכמי אוסלו. אפשר שמפקדיו ידעו על כוונתו לבצע פיגוע ואף עודדו אותו. אלוף פיקוד הדרום: נפגע גם בשולחים לבצע פיגועים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחקיר ראשוני שערך היום (שבת) צה"ל לבדיקת פיגוע הירי באיזור החממות בכפר דרום, בו נהרג סמ"ר ברוך שניר פלום ונפצעו שני חיילים נוספים, מעלה כי המחבל היה קצין בדרגת סג"מ במנגנון הביטחון המסכל הפלסטיני של מוחמד דחלאן.
 
גורמים פלסטינים מאשרים עובדה זו.

התחקיר מגלה גם כי המחבל חדר לעמדת צה"ל באיזור החממות בסביבות השעה חמש לפנות בוקר והצליח להגיע עד סמוך למגורי החיילים בעמדה.
 
המחבל, באה אדי סעיד בן 29, היה מבוקש בעבר על ידי כוחות הביטחון אך הצליח להימלט למצרים. במסגרת הסכמי אוסלו, חזר אדי סעיד לרצועת עזה ונקלט במגנון המסכל. בחדשות Ynet דווח כי הוא זוהה על-ידי תעודות שנמצאו על גופו לאחר מותו.

אלוף פיקוד הדרום, יום טוב סמיה, מעריך היום כי סביר שמפקדיו של סעיד ידעו על פעילותו ואפשר אף שדירבנו אותו לבצע את פיגוע הירי.

בקול ישראל דווח כי בתדרוך כתבים במחסום כיסופים, הזהיר סמיה הזהיר כי צה"ל יפגע גם באלה השולחים מחבלים לבצע פיגועים.מה צריכה להיות תגובת ישראל לפיגוע? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by