בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
YES הפסידה 306 מיליון שקל מתחילת השנה 

YES הפסידה 306 מיליון שקל מתחילת השנה

 
 
חדשות נענע 

חברת השידורים בלווין צופה כי בשנים הראשונות לפעולתה היא תמשיך להציג הפסדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת שירותי הלווין YES הפסידה 306 מיליון שקל מתחילת - 2000 כך עולה מהדוחות הכספיים לרבעון השלישי של 2000 שפרסמה היום חברת פועלים תקשורת. בדו``חות נמסר` כי בשנים הראשונות לפעילותה צפויה YES להציג הפסדים מהותיים. סך המימון שיועמד ל-YES על ידי הבנקים לא יעלה על כ-441 מיליון דולר.

חברת YES(לשעבר די.בי.אס שרותי לווין) החלה בהפעלת שידורי טלוויזיה רב ערוצית באמצעות לווין ב-15 ביולי ,2000 וכיום היא ממשיכה בהקמת הרשת ובבניית התשתית להפעלת מגוון שירותיה באופן מסחרי, בהתאם לתנאי הרישיון ממשרד התקשורת.

שירותי YES כוללים שידורי טלוויזיה רב ערוצית בתשלום למנויים, שירותי אודיו ומידע ושירותים אינטראקטיביים אחרים. השירותים משודרים באמצעות לווין ותוך שימוש בטכנולוגיה דיגיטלית.

בימים אלו מנהלת YES משא ומתן עם קונסורציום של בנקים לצורך העמדת קווי אשראי לטווח ארוך לצורך מימון המשך פעילותה. הצדדים חתמו על מזכר הבנות שיהווה בסיס להסכם זה.

במסגרת ההבנות עם הבנקים ניתנו ערבויות בעלים לטובת ,YES שמרביתן אמורות להתחלף בימים אלה בשעבוד מניות YES לטובת הבנקים. זאת לצורך הבטחת ההתחייבויות של YES ובעלי מניותיה כלפי הבנקים.

בנוסף הוסכם, כי מימון פעילותה של YES יתחלק בין בעלי המניות של החברה לבין הבנקים, כאשר שיעור המימון שיועמד לחברה על ידי הבנקים יהיה %45 עם תחילת המימון ויוכל להגיע באופו מדורג עד לשיעור של %.70 זאת במידה ו-YES תעמוד באבני דרך ויעדים שייקבעו במסגרת ההסכם הסופי שייחתם. בכל מקרה נקבע כי סך המימון שיועמד ל-YES על ידי הבנקים לא יעלה על כ-441 מיליון דולר.

על פי הסדר שיתוף הפעולה בין חברות הכבלים (הסדר ICP) נקבע כי YES תחויב לבצע הפקות מקור בהיקף שנתי של 7.5 מיליון דולר בשנה הראשונה ו-10 מיליון דולר החל מהשנה השנייה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by