בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בן אליעזר מוחה על התנגדתו של רובינשטיין לאישור אינטרנט בכבלים 

בן אליעזר מוחה על התנגדתו של רובינשטיין לאישור אינטרנט בכבלים

 
 
חדשות ביזנס פורטל

שר התקשורת שלח היום מכתב חריף ליועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין. בן אליעזר מתח ביקורת חריפה על החלטת רובינשטיין להתנגד למתן אישור לחברות הכבלים להפעיל שירותים של אינטרנט מהיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התקשורת, בנימין בן אליעזר, משיב היום במכתב בן 25 עמודים ליועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, לאחר שהאחרון טען כי מתן רשיון זמני לחברות הכבלים לספק אינטרנט מהיר תהיה חריגה מסמכותו של שר התקשורת.

בן אליעזר מציין, כי לנגד עיניו עמדו שתי אפשרויות: הראשונה, היתה לא לאפשר כלל אינטרנט מהיר בישראל. לדברי בן אליעזר, כדי למנוע אפשרות זו, הוא החליט לתת רישיון לבזק.

האפשרות השנייה, לדברי בן אליעזר, שגם היא אינה סבירה, היא להתיר שירותי אינטרנט מהיר, אולם ללא תחרות אמיתית. בן אליעזר מציין, כי אפשרות זו קיימת - ``למרות שהתשתית המתחרה של חברות הכבלים זמינה וקיימת``.

עוד טוען בן אליעזר, כי היועץ המשפטי לממשלה לא התייחס כלל להיבטים הרגולטוריים, הכלכליים והטכנולוגיים אשר הוגשו לו מבעוד מועד.

שר התקשורת מוסיף, כי במתן הרישיון להספקת שירותי אינטרנט בפס רחב לבזק פעל על פי חוק הבזק ולא חרג מסמכותו כמו שכתב היועץ המשפטי לממשלה. עוד הוסיף בן אליעזר כי טובת הציבור עמדה לנגד עיניו בהחלטה זו.

לדבריו, ``טובת הציבור מחייבת כעת מתן רשיון תקשורת לזכייני הכבלים, ובמיוחד פתיחת רשת הכבלים לתקשורת רחבת פס ללא כל דיחוי``. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by