בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיונל סמיקונדקטור פותחת משרד מכירות בישראל 

נשיונל סמיקונדקטור פותחת משרד מכירות בישראל

 
 
חדשות  נענע

החברה הודיעה כי ההחלטה נבעה מראייה אסטרטגית של ישראל כשוק בעל פוטנציאל מכירות גבוה בתחומי הפעילות שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת נשיונל סמיקונדקטור פותחת בישראל משרד מכירות שיפעל ממרכז הפיתוח בהרצליה, המעסיק כ-200 עובדים. משרד המכירות יעבוד בשני מישורים: מכירה למפיצים ומכירה ליצרניות OEM. משרד המכירות בישראל יהיה כפוף למנהל מכירות דרום אירופה.
 
כיום מוכרת נשיונל סמיקונדקטור לחמישה OEM בישראל: מוטורולה, טלרד, SCI ,ECI ותדיראן קשר, וכן לשני מפיצים: איסטרוניקס ו-EBV. ברבעון הראשון של 2001 תחל נשיונל למכור בישראל רכיבי מערכת על שבב לשוק התקני המידע.

מהחברה נמסר כי ההחלטה לפתוח משרד מכירות בישראל נובעת מכך שנשיונל רואה את ישראל מבחינה אסטרטגית כשוק בעל פוטנציאל מכירות גבוה בתחומים של רכיבים לסלולר, אלחוט, blue tooth ורשתות תקשורת, כמו גם בתחום הרכיבים האנלוגיים. עוד אמרו בנשיונל כי החברה רואה את מגוון חברות הסטארט אפ ומרכזי המו``פ של הענקיות העולמיות כקהל יעד לרכיביה.

מנהל המכירות של נשיונל בישראל הוא יעקב מיטב, בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מהטכניון ו-MBA מאוניברסיטת ת``א. בין תפקידיו הקודמים שימש יעקב כמנהל אפליקציות בטויורם, וכמנהל רכש בטלרד בתחום הרכיבים האלקטרוניים.

מיטב אמר כי היעד שנשיונל הציבה לעצמה בפתיחת סניף המכירות הישראלי, הוא להעלות את המכירות בשנה הפיסקלית שהתחילה ביוני, בכ-%45. עוד אמר מיטב כי בשלב הראשון יועסקו שני אנשים במשרד המכירות של החברה, וכי החברה פועלת לגייס מהנדס אפליקציה לתמיכה בלקוחות OEM.

נשיונל סמיקונדקטור מתמחה באספקת פתרונות טכנולוגיים כדוגמת מחשב על שבב בודד, המותאמים לעידן הטכנולוגי. רכיבי החברה מצויים בסקטורים רבים ושונים של תעשיית המחשבים, התקשורת והצרכנים.

משרדיה הראשיים ממוקמים בסנטה קלרה - קליפורניה, ומרכז המחקר והפיתוח שלה נמצא, כאמור, בהרצליה.

המיקרו מעבד של החברה- Geod פותח בישראל, ומשמש כמרכיב עיקרי במוצרים כדוגמת ממירים דיגיטליים.

מחזור הכספים של החברה בשנה החולפת הסתכם ב-2.2 מיליארד דולר בשנה החולפת, והיא מעסיקה כ-10.5 אלף עובדים ברחבי העולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by