בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסטארט אפ טופאי מגייס 7 מיליון דולר 

הסטארט אפ טופאי מגייס 7 מיליון דולר

 
 
חדשות  נענע

זאת לפי שווי של 25 מיליון דולר; פיתחה מערכת שמטרתה ליעל את המסחר האלקטרוני בין עסקים באינטרנט; בין המשקיעים, גופים אמריקנים מתחום הבנקאות העסקית, וקרנות הון סיכון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הסטארט אפ `טופאי אי ביזנס סיסטמס`, העוסקת במתן פתרונות מתקדמים למסחר אלקטרוני בין עסקים באינטרנט, עומדת להשלים גיוס של כ-7 מיליון דולר לפי שווי חברה של כ-25 מיליון דולר לפני הכסף.
 
הגיוס מיועד להרחבת פעילותה השיווקית של טופאי בארה``ב. בגיוס קודם רכשה טריון האמריקנית, שבבעלות האחים שלמה וזכי רקיב, כ-%9 ממניות טופאי. בין המשקיעים, גופים אמריקנים מתחום הבנקאות העסקית, וקרנות הון סיכון.

חברת טופאי פיתחה טכנולוגיית תוכנה בשם ecognition, שמטרתה ליעל את המסחר האלקטרוני בין עסקים באינטרנט. מהחברה נמסר כי הערך המוסף של תוכנה זו על פני תוכנות הקיימות כבר בשוק בתחום ה-B2B, הוא ביכולתה של המערכת להסיק מסקנות ולתת פתרונות מידיים לשאלות ובעיות ספציפיות שלקוחות עסקיים מציגים לה.

ה-ecognition מיועד בעיקר לשימושם של מקימי ומפעילי זירות מסחר אלקטרוני בין עסקים. מפעילי הזירות שישתמשו בטכנולוגיה של טופאי יוכלו לספק ללקוחותיהם שירותים כגון: מציאת לקוחות מועדפים לביצוע עסקאות והתאמת ההצעות באופן פרטי לכל לקוח בהתאם לצרכיו; התראה על מגמות מסתמנות בשוק ספציפי; תפירת קטלוג אישי על פי פרופיל לקוח, והערכת סיכונים.

עוד מאפשר ה-ecognition לצדדים השונים לנהל מו``מ מלא על גבי האינטרנט באותה סביבה בה מבוצעות העיסקאות עצמן, כאשר כל צד מסוגל לבדוק את מידת הסיכון הכרוכה בהתקשרות עם קונים או ספקים לא מוכרים ואת מידת אמינותם.

לחברת טופאי, השוכנת בפלורידה שבארה``ב, מרכז פיתוח בארץ. בחברה שותפים נשיא ומנכ``ל החברה, רועי מנוף, שותף אוסטרלי בשם ג`יימס ברנדר, שפיתח את התוכנה יחד עם שמואל מנוף, העומד בראש צוות הפיתוח, ורונן עמית, המשמש כסמנכ``ל לפיתוח עסקי בחברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by