בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ויצמן: 'ערפאת מלעיט את מצרים בדברים לא נכונים' 
 
 
חדשות  נענע

נשיא המדינה לשעבר חזר הערב מפגישתו עם נשיא מצרים, אותה הגדיר כ"חשובה מאוד"; לדבריו, ישראל מצטיירת באור שלילי במיוחד במצרים; דני יתום שהשתתף בפגישה הציג דוגמאות לתוקפנות הפלסטינית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נשיא המדינה לשעבר, עזר ויצמן, אומר הערב (ראשון) כי פגישתו עם נשיא מצרים, חוסני מובארק היום בשארם א-שייח הייתה חשובה מאוד.
 
המפגש בין השניים נועד לדון בהפסקת האלימות בשטחים ובחידוש המו"מ. ויצמן הדגיש במסיבת עיתונאים שקיים עם חזרתו לארץ כי למובארק ישנה השפעה רבה על יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. "הגוף שערפאת נשען עליו הוא מצרים, אך הוא מלעיט אותם בדברים לא מדויקים, לדעתנו", אמר הנשיא לשעבר.
 

תמונה שלילית על ישראל

ויצמן אמר עוד כי זו הייתה פגישה "בה שני הצדדים למדו מה אחד לא יודע על השני", כהגדרתו. לדבריו, הוא התפלא לשמוע עד כמה דמותה של ישראל מצטיירת באור שלילי, אפילו בעניני מובארק. "מובארק היה בטוח שאנחנו קמים בבוקר כדי להרוג פלסטינים", הוסיף ויצמן. באשר למדיניות ההסברה של ישראל אמר ויצמן: "מישהו צריך לעשות משהו יסודי ביותר בעניין הזה".

ראש המטה המדיני ביטחוני, דני יתום, שהצטרף לביקור אמר כי התמונה המצטיירת במצרים היא שישראל מכה ללא רסן את הפלסטינים. יתום אמר כי הם הציגו בפני מובארק תמונה שונה ולדבריו "הוא קיבל חלק גדול מהדברים ולחלק הוא לפחות הקשיב והבין".

יתום סיפר כי בפגישה הוצגו בפני מובארק מספר דוגמאות בהן הפלסטינים יורים על חיילים או אזרחים, ובהן לצה"ל אין ברירה אלא להשיב באש.

במסיבת העיתונאים נשאל ויצמן בין היתר על ידי אחת העיתונאיות, לדעתו על תפקוד ראש הממשלה בימים אלה. ויצמן מצידו ענה: "יש לך שאלות אחרות, בובהל`ה?".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by