בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שחק: אין להפריד |בין השולח לפוגע 
 
 
חדשות נענע 

תגובות נסערות באופוזיציה ובקואליציה לפיגוע ליד כפר דרום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר אמנון ליפקין שחק אומר כי יש ויכוח על התשובות שיגרמו להפסקת האירועים האלימים ובתוך הכאב קשה לחשוב בהגיון. עם זה צריך לחשוב לטווח הארוך ובטווח המיידי לבדוק מי עשה זאת ואז להכות בו. שחק הוסיף כי אין להפריד בין השולח למפגע ולהכות בשניהם. כרגע אין כתובת ברורה אך ברור כי לא עשה זאת אדם בודד.
 

תגובות באופוזיציה

יו"ר צוות התגובות של הליכוד, ח"כ דני נווה, אמר כי ישראל צריכה להפעיל לחץ כבד על ערפאת כדי שיבוא ויתחנן להפסקת אש ולא להמתין כדי להיווכח אם הוא מכבד את הבטחותיו.

יו"ר מולדת, ח"כ רחבעם זאבי אמר כי ערפאת היה שקרן ונשאר
שקרן ואילו ברק היה פתי ונשאר כזה.

יו"ר סיעת המפד"ל, ח"כ שאול יהלום, אמר כי הדם שנשפך בגוש קטיף חושף את המחדל הנורא של הממשלה שאינה מטפלת באינתיפאדה בעוצמה הנדרשת וממשיכה בהבלגה.

ח"כ יובל שטייניץ מהליכוד אמר שהדרך היחידה להפחית את האש היא יצירת הרתעה שתגבה מההנהגה הפלסטינית מחיר שיהיה מבחינתה בלתי נסבל.

ח"כ מודי זנדברג משינוי תבע מראש הממשלה למנות שר ביטחון במשרה מלאה.
 

תגובות בקואליציה


יושב ראש הקואליציה, ח"כ אופיר פינס, אמר שלממשלה אסור לעבור לסדר היום על הפיגוע, שהאחריות עליו מוטלת על ערפאת. פינס אמר שהוא מצפה מהאופוזיציה לגבות את הממשלה ולא לנהוג בהפקרות, כדבריו.

ראש צוות התגובות של מפלגת העבודה אלי גולדשמיט אמר שבעת אסון, מן הראוי שכל אדם המחשיב עצמו כאחראי, ידחה כל נסיון להפקת רווחים פוליטיים וייתן גיבוי לצה"ל ולממשלה בפעולותיהם נגד הטרור, ולא יתסיס ויתלהם.

ח"כ אבי יחזקאל מישראל אחת קרא לראש הממשלה להפסיק לאלתר כל מגע עם הרשות הפלסטינית, כדי שלא לחזור לימי ממשלת רבין, שבהם, לדבריו, אפשרה מדינת ישראל מסר כפול של שלום מחד וטרור מאידך.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by