בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקובנים בארה"ב מתכננים חגיגת נקמה בגור 
 
 
חדשות נענע 

הגולים הקובנים לא שכחו לגור את החזרתו של הילד איליאן גונזאלס לקובה והם מתגייסים כדי להבטיח את הנשיאות לבוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קרובי משפחה של הילד אליאן גונזאלס, חברים וגולים קובנים רבים התכנסו השבוע בשכונת "האוונה הקטנה" שבפלורידה, כדי להביע תמיכה בדרישת הרפובליקנים להפסיק את ספירת הקולות הידנית. הגולים הקובנים מאשימים את גור והמפלגה הדמוקרטית בהחזרתו של הילד אליאן גונזאלס לקובה והם רואים בניצחון הרפובליקני את נקמתם המתוקה.
 

באי הכנס טענו כי הדמוקרטים מרמים ומשנים את תוצאות הבחירות. במקום התפתחו ויכוחים קולניים ובין השאר נשמעה קריאה לצאת לרחובות על מנת להפעיל לחץ על השלטונות במיאמי להיענות לדרישת הרפובליקנים לא להתחשב בספירה החוזרת של קולות במחוזות המזוהים עם הדמוקרטים, מחשש להטיית התוצאות.

השלטונות במיאמי חוששים כי במידה ותצא הקהילה הקובנית להפגין ברחובות עלול להתפתח עימות בינם לבין קהילת השחורים המתגוררת במקום ואשר הביעה תמיכה גורפת באל גור ובמפלגה הדמוקרטית.

אחד מראשי הקהילה הקובנית אמר כי שהוא דוחה בקשות של פוליטיקאים מקומיים אשר פנו אליו בדרישה לשמור על איפוק ואמר שלקהילה שלו יש את היכולת להוציא אנשים רבים לרחובות. "לא אתפלא אם קובנים אמריקנים יצאו לרחובות בזעם, לא נעמוד מנגד כאשר הנשיאות נגנבת מאתנו" אמר הדובר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by