בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט: הנאסד"ק צנח ב-5%; הדאו ירד ב-1.6% 
 
 
חדשות נענע 

מדד הטכנולוגיה צלל לרמה של 2875 נקודות. מה שהחל בירידות בהיקף מוגבל בתחילת המסחר, נמשך בירידות תלולות. לקראת סיום יום המסחר - הסתמן תיקון קל. ירידות גם במניות הישראליות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדד הנאסד"ק צלל הערב (שני) לרמה של 2875 נקודות לאחר ירידה של 5% ביום המסחר בוול-סטריט. מדד הדאו-ג`ונס, לעומתו, ירד ב-1.6% בתום יום מסחר קשה למשקיעים.
 

מניית סיסקו ירדה ב-2.2% לאחר שבית ההשקעות מורגן סטנלי הוריד את מחיר היעד של המניה מ-90 דולר למניה ל-75 דולר. מניית סיסקו נסחרה היום ברמה של 50.63 דולר למניה.
 

אורקל יורדת בעקבות נטישת סגן נשיא החברה

הורדת המלצת הקניה של בית ההשקעות ליהמן ברדרס למניות Ebuy מ`קניה` ל`אדיש` גרמה לצניחה של מניות החברה. מניית Ebuy ירדה ב-18.4% למחיר 35.44 דולר למניה.

מניית פורטל האינטרנט !Yahoo ירדה בכ-3% בעוד מניות קימעונאית האינטרנט אמאזון ירדו למחיר 27.25 דולר למניה, ירידה של 0.7 אחוז.

מניות אורקל ירדו ב-13% לאחר שסגן נשיא החברה הודיע כי הוא פורש לטובת המתחרה, VERITAS. מניות VERITAS עלו בשיעור של כשני אחוזים.

 
 

ירידות שערים בישראליות

המניות הישראליות נסחרו בירידות שערים. מניית טבע ירדה ב-3.8 אחוזים. מניית אפי ירדה בשיעור חד של %5 ומניות נייס ירדו ב-1.7 אחוז.

מהמניות היחידות שעלו, בלטה מניית אלרון שעלתה ב-3.5 אחוזים. מניות הריבוע הכחול, שהחלו להיסחר השבוע גם בבורסה של תל-אביב, עלו היום בניו יורק בשיעור של 4.8 אחוז.

מניות קבוצת DSP ירדו היום ב-0.5% לאחר שקבוצת DSP השלימה רכישה של כ-640 אלף מניות של עצמה במחיר הנמוך ב-8% ממחיר השוק של המניה.

מניות החברות קומברס ורדוור ירדו היום בשיעורים חדים של 9.4% ו-5.7% בהתאמה. שתי החברות הודיעו היום על מיזם משותף שלהן בתחום העברת תקשורת נתונים בפס רחב שיאפשר לספקיות הגישה לאינטרנט לספק שירותי ניהול ושליטה בהפצת תוכן ברשת.

מניות פריסייס עלו היום בשיעור חד של 7.85 אחוז. היום הודיעה קרן הון הסיכון מופת, הנסחרת בבורסה של תל-אביב, שמימשה חבילת מניות נוספת של פריסייס בערך של 2.8 מיליון דולר. קרן מופת
תרשום רווח הון של 5.8 מיליון דולר ממימוש מניות פריסייס.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by