בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט פסק לטובת גור: תוצאות הספירה הידנית החוזרת ייחשבו 
 
 
חדשות נענע 

בית המשפט העליון בפלורידה פסק הלילה כי תוצאות הספירה הידנית החוזרת שנערכת בשלושה מחוזות, הנחשבים דמוקרטיים, ייחשבו במניין הקולות הכללי. על הספירה להסתיים עד יום שני. גור: זהו ניצחון לדמוקרטיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט העליון של פלורידה פסק הלילה לטובתו של המועמד הדמוקרטי אל גור וקבע כי תוצאות הספירה הידנית החוזרת שיגיעו עד ה-27 בנובמבר יתווספו לחישוב הסופי של קולות הבוחרים בפלורידה.
 

גור, שהתקשה להסתיר את שמחתו, הילל את החלטת בית המשפט כ"ניצחון לדמוקרטיה". גור שב והציע ליריבו הרפובליקני ג`ורג` וו. בוש להיפגש.

שבעת השופטים פסקו פה אד כי תוצאות הספירה הידנית החוזרת, בשלושת המחוזות בהן היא נערכת , צריכה להסתיים עד ליום שני. החלטת בית המשפט מבטלת את החלטתה של מזכירת המדינה של פלורידה, קתרין האריס הרפובליקנית, שביקשה להבטיח את ניצחונו של בוש.

גור זקוק ל-931 קולות יותר מבוש בספירה הידנית החוזרת כדי לנצח בבחירות. לפי נתונים לא רשמיים גור הוביל אמש (שלישי) -בספירה הידנית ב-270 קולות על פני בוש. שלושת המחוזות בהם נערכת הספירה הידנית נחשבים למעוזים של המפלגה הדמוקרטית.

מזכיר המדינה האמריקני לשעבר, הרפובליקני ג`יימס בייקר, שמייצג את בוש במאבק המשפטי, אמר כי החלטת בית המשפט היא למעשה שינוי חוקי הבחירה במדינת פלורידה. בייקר תהה האם זה הוגן לשנות את כללים באמצע התהליך.

ובתוך כך הפארסה במערכת הבחירות האמריקאית ממשיכה לשעשע את מנהיגי העולם. נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, שנפגש במוסקבה עם ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, אמר לעיתונאים דנו "בנושא המאוד חשוב הזה" על כוס בירה. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by