בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מגעים מדיניים להביא לרגיעה בשטחים 
 
 
חדשות  נענע

דני יתום יוצא מחר לקהיר לפגישה עם מובארק. שלמה בן עמי ייצא בימים הקרובים לרוסיה להיוועד עם פוטין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המגעים המדיניים להביא לרגיעה בשטחים מתחדשים. לאחר שאתמול (שישי) הגיעו ראש הממשלה, אהוד ברק, ויו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר עראפת, להסכמה על חידוש התאום הביטחוני בין הצדדים, בתיווכו של נשיא רוסיה, ולאדימיר פוטין, ימשכו המגעים גם בימים הקרובים.
 
ראש המטה המדיני- ביטחוני של ראש הממשלה, דני יתום, עומד לצאת מחר לקהיר, שם ייפגש עם נשיא מצרים, חוסני מובארק. בפגישה צפויים השניים לדון האפשרויות להביא לרגיעה בשטחים והספקת האש משני הצדדים. הפגישה תתקיים בצל החזרתו של שגריר מצרים בישראל והתקפתו של מובארק על ישראל, בה האשים את ישראל כי היא אינה עושה דבר להפסקת האלימות ואינה פועלת לחידוש המו"מ.

במקביל, צפוי שר החוץ, שלמה בן עמי, לצאת בימים הקרובים למוסקבה להיוועד עם נשיא רוסיה, ולאדימיר פוטין. ההחלטה על יציאתו של בן עמי לרוסיה הגיע לאחר שפוטין הצליח להביא אמש להידברות בן ברק ןעראפת ואף להסכמה על חידוש התאום הביטחוני, בעת פגישה עם יאסר עראפת. רוסיה כבר הודיע בעבר כי תשמח לסייע לצדדים בניסיון לקדם את המו"מ.

מנגד, גם יאסר עראפת ממשיך במאמצים הדיפלומטיים ברחבי העולם ובעיקר במדינות הערביות, והיום הוא צפוי להיפגש עם עבדאללה מלך ירדן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by