בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מובארק דוחה אפשרות למלחמה בה תלחם מצרים בישראל 
 
 
חדשות  נענע

"המלחמה היחידה שצריכה להיות היא מלחמת התפתחות" אומר הנשיא המצרי. שולל גם הצעות גורמים בעולם הערבי להטיל חרם נפט על מדינות התומכות בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא מצרים, חוסני מובארק, מתנגד להטלת חרם נפט על מדינות המערב, ובראשן ארה"ב, כאמצעי לחץ על ישראל. מובארק אומר את הדברים לאור קולות הולכים וגוברים בעולם הערבי הקוראים להטיל חרם נפט כלל ערבי על המדינות התומכות בישראל, ובהן גם ארה"ב.
 
בראיון לעיתון כווייתי אומר מובארק כי אין שום היגיון בקיום חרם שכזה. "מה נרוויח אם נפסיק למכור את הנפט שלנו?", אמר מובארק, אולם הוסיף כי אכן ארה"ב אינה מתווך הוגן בסכסוך באזור שכן היא מושפעת מישראל ונוטה לטובת עמדותיה בניסיונות התיווך.


מובארק גם שלל את האפשרות של פריצת מלחמה אזורית כוללת של מדינות ערב כנגד ישראל, בה תשתתף גם מצרים. "היום שונה מאתמול. המלחמה היחידה שצריכה להיות היא מלחמת התפתחות" אמר נשיא מצרים.

מובארק אמר כי החזרת השגריר בת"א למצרים מהווה מסר חמור וברור לישראל. : "נאלצנו לנקוט בצעד זה כמוצא אחרון, כשהמצב הפך בלתי נסבל עוד. זהו מסר ברור לישראל, כי להמשך הכיבוש והפעלת הכוח נגד הפלסטינים יהיו תוצאות מסוכנות" אמר מובארק.

מובארק גם מזהיר את ישראל מהחלשת מעמדו של עראפת בשטחים על ידי שימוש מוגזם בכוח. לדבריו, החלשת מעמדו של עראפת ברשות רק תחזק את הגורמים הקיצוניים יותר ואם יסתיים כעת שלטונו של עראפת ברשות הפלסטינית יוביל הדבר לסיום דרך המו"מ והמתינות ויצביע על אובדן התקווה לאזור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by