בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ספר השיאים של גינס עולה לרשת; על יחסי הציבור תנצח המודעה הזעירה בעולם  
 
 
איי.פי.

המודעה המיקרוסקופית, שתפורסם על ברך של דבורה, אינה בטווח הראייה של העין האנושית. האתר יכלול בהתחלה כ-15 אחוזים מכלל השיאים המופיעים במהדורה המודפסת האחרונה של ספר השיאים הפופולרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לקראת השקת אתר השיאים של גינס, יצרו מדענים את המודעה הקטנה בעולם, שגדולה אך במעט מקוטר שערת ראש, ותפורסם על גבי ברך של דבורה.
 
"על בסיס יומיומי, אנו מתמודדים עם פניות ועדויות של עובדות ומבצעים מדהימים", אומר סטיוארט ניופורט, רשם השיאים של גינס. "ידענו שעלינו לעשות משהו יוצא דופן שיבטא את טבע העסק שלנו וביקשנו לתמצת את כל התפיסה של `וואו` שמלווה את ספר השיאים".
 

'להשלים את הסיפור מאחורי השיאים'

על אף שעין אנושית אינה מסוגלת לקלוט את המודעה , "אנחנו הוכחנו שזה אפשרי", אמר ניופורט.

על-מנת ליצור את המודעה השתמשו המדענים בלייזר כדי לערוך שכבה של אדי זהב על חתיכת סרט באמצעות סטנסיל עליו כתוב "guinnessworld records.com". עם השלמת הסרט הוא הודבק על רצועה התואמת ברך של דבורה.

לדברי ניופורט המודעה החדשה שברה את שיא גינס הקודם למודעה קטנה, שעמד על 0.67 על 0.47 אינץ`. השיאנית הקודמת פורסמה בשנה שעברה בווסה-סנהוריה בברזיל, שהוא - איך לא - שיאן גינס לעיתונים זעירים.

אתר גינס כולל בתחילה כ-4000 שיאים, המהווים כ-15 אחוזים מכלל השיאים המופיעים במהדורה המודפסת האחרונה של שיאי גינס.

"מטרת האתר היא להשלים את הסיפור מאחורי השיאים", מסכם ניופורט, "מדוע אנשים שוברים את השיאים הללו וכיצד הם משיגים את אותם שיאים".שיא הטמטום ברשת? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by