בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיווחים בלתי רשמיים מפלורידה: גור מצמצם את הפער  
 
 
חדשות נענע 


לפי הדיווחים מוביל בוש כעת ב-555 קולות קולות בלבד. הספירה בכמה מחוזות נמשכת גם בשעה זו. הצוותים המשפטיים בשני המטות מצחצחים חרבות לקראת הדיון בביהמ"ש העליון ב-1 בדצמבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדיווחים בלתי רשמיים מוועדת הבחירות בפלורידה עולה כי המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות-הברית, ג`ורג` וו. בוש מוביל כעת ב-555 קולות בהנחה שבית-המשפט העליון יאשרר את החלטת בית-המשפט בפלורידה בדבר ספירה ידנית חוזרת של הקולות במחוזות בעייתיים. במקביל, נמשכת היום (שבת) הספירה החוזרת במחוזות ברוארד ופאלם-ביץ`.
 
במחוז ברוארד רשם המועמד הדמוקרטי, אל גור, רווח נטו של 472 קולות לקראת תום מנין קולותיהם של המצביעים בכל הקלפיות וכ-1550 פתקי הצבעה בעייתיים.

 

היערכות בשני המטות לקראת המשך המאבק המשפטי

אתר האינטרנט של העיתון "וושינגטון פוסט" מדווח כי ועדת הבחירות במחוז פאלם ביץ` מבקשת למתוח את תאריך היעד להגשת התוצאות ולהמשיך בספירה החוזרת גם מחר.

מזכירת המדינה של פלורידה, קתרין האריס, מתכוונת להכריז מחר בשעה 18:00 (שעון פלורידה) על תוצאות הבחירות במדינה.

במקביל נערכים במטות שני המועמדים להמשך המאבק המשפטי, שיתחדש בבית המשפט העליון ב-1 בדצמבר בדיון בערעור הרפובליקנים המבקשים לבטל את החלטת בית המשפט בפלורידה לספירה ידנית של הקולות.אז מי יהיה הנשיא ה-43 של ארצות-הברית? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by