בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
3 חיילי צה"ל נפצעו בגבול הלבנון; חה"א תקף מטרות חיזבאללה 
 
 
חדשות נענע 

שלושה חיילים נפצעו מהתפוצצות מטען צד בסמוך לסיור צה"ל באיזור הר דב. חיל האוויר הזניק מטוסי קרב ותקף עמדות חיזבאללה לאורך הגבול. צה"ל פינה שני פצועים באורח בינוני לביה"ח בצפת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיל האוויר חידש את ההתקפות על עמדות חיזבאללה בדרום לבנון לאחר שהבוקר (ראשון) התנהלו חילופי אש כבדים בגבול הצפון בעקבות פיצוץ מטען צד של החיזבאללה, בסביבות השעה 06:45, שגרם לפציעתם של שלושה חיילים.
 
בגלי צה"ל דווח כי המטען התפוצץ ליד סיור צה"ל באיזור הר-דוב הסמוך לגבול הצפון, שעסק בפתיחת ציר במקום.

בקול ישראל דווח כי חיל האוויר הזניק למקום מטוסי קרב ומסוקים שפתחו בהפגזה כבדה לעבר עמדות החיזבאללה לאורך הגבול ובכפר הסמוך שובע. החיזבאללה השיב באש מקלעים לעבר חיילי צה"ל. צה"ל פינה שניים מהפצועים לבית החולים בצפת, מצבם מוגדר כבינוני.

אתר האינטרנט של העיתון "ג`רוזלם פוסט" מדווח כי במהלך חילופי האש הפעיל צה"ל גם כוחות ארטילריה קרקעית.


 

ברק: המצב באיזור הר דב רגיש מאוד

ראש הממשלה אהוד ברק הגיב הבוקר בראיון לקול ישראל על העימות בגבול ישראל-לבנון באומרו כי המצב באיזור הר דוב רגיש מאוד, וכי איום ההתפרצות באיזור מתמיד.

בתוך כך נמתחת ביקורת מצד צמרת צה"ל על כוחות האו"ם בדרום לבנון. לדברי גורמים צבאיים בכירים, ישראל היא היחידה שמקפידה עד כה לשמור על יישום החלטה 245 של מועצת הביטחון של האו"ם ואילו כוחות יוניפי"ל, שאינם עושים די להרגעת המתיחות בגבול.

דובר יוניפי"ל מסר בתגובה כי ממשלת לבנון היא
האחראית לשקט בגבול הצפון.

סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת כי אמש אמר מזכ"ל החיזבאללה, השייח` חסן נסראללה, כי לחימה היא הדרך היחידה להשיב את איזור חוות שבעא ללבנון.
יצויין כי לפי החיזבאללה איזור הר דב הוא שטח כבוש, ולפיכך אינו נכלל בשטח הפסקת האש.מה צריכה להיות תגובת צה"ל בגבול הצפון? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by