בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גור מצמצם את הפער ל-464 קולות; מחוז פאלם ביץ' יכריע את הקרב  
 
 
חדשות נענע 


מחוז פאלם ביץ', היחיד שטרם השלים את הספירה החוזרת, יקבע את זהות הנשיא ה-43 של ארה"ב. עד כה דווח על רווח נטו של 100 קולות לטובת גור במחוז, שלא יספיק לו ככל הנראה להפוך את הקערה על פיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות-הברית, אל גור, מצמצם את הפער בינו ובין המועמד הרפובליקני, ג`ורג` וו. בוש, לקראת הישורת האחרונה של המירוץ לבית הלבן לכדי 464 קולות בלבד, עם תום הספירה הידנית במחוז ברוארד.
 
בשעות אלה נמשכת הספירה הידנית במחוז פאלם ביץ`, היחיד שטרם השלים את הספירה החוזרת. דיווחים בלתי רשמיים מלמדים על רווח נטו של כ-100 קולות לטובת גור. עם זאת, במחנה הדמוקרטי מקבלים את הדיווחים באכזבה, שכן אין בהם די כדי להביא למהפך במנין הקולות.
 

זה לא נגמר עד שזה נגמר

בחצות (שעון ישראל) צפויה מזכירת המדינה של פלורידה, קתרין האריס, להכריז על זהותו של המועמד שזכה ברוב הקולות במדינת פלורידה ונבחר לתפקיד הנשיא ה-43 של ארצות-הברית.

עם זאת, במקרה בו יצליח סגן הנשיא גור להפוך את הקערה על פיה ולנצח בפלורידה, צפוי לו מאבק משפטי קשה ב-1 בדצמבר בבית-המשפט העליון. גם במקרה בו ישמור מושל טקסס בוש על יתרונו, לא מתכוונים הדמוקרטים לוותר בקלות, ובמחנה גור נערכים לקראת ערעור על תוצאות הבחירות בכמה מחוזות בפלורידה.אז מי יהיה האיש החזק בעולם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by