בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התוצאות הרשמיות בפלורידה: בוש מנצח 
 
 
חדשות  נענע

כך הודיעה הלילה מזכירת המדינה של פלורידה בתום הספירה הידנית; לפי התוצאות בוש מנצח את גור בהפרש של 537 קולות בלבד; הדמוקרטים הודיעו כי הם אינם מקבלים את התוצאה ובכוונתם לערער עליה בבתי משפט; הרפובליקנים: עורכי הדין צריכים ללכת הביתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכירת המדינה של פלורידה, קתרין האריס, הכריזה הלילה (ראשון-שני) כי בתום הספירה הידנית זכה ג`ורג` וו. בוש ב-25 האלקטורים של המדינה המבטיחים לו את נשיאות ארה"ב. הפער בינו לבין אל גור עמד על 537 קולות בלבד.
 
עם זאת התוצאות הללו, הן עדיין לא ההכרזה הסופית על הנשיא הנבחר. בארה"ב ובעולם יצטרכו לחכות עד אשר יוכרעו כל התביעות והעתירות שהגישו שני המועמדים לבתי המשפט וכל ההליכים המשפטיים יסתיימו.
 

הספירה הידנית בפאלם ביץ' לא נכללה בתוצאות

האריס, החליטה להתעלם מתוצאות הספירה החוזרת בפאלם ביץ`, שכן המחוז לא הצליח לסיים את הספירה הידנית במועד שנקבע. בשל כך היא החליטה להחשיב את תוצאות הספירה הממוחשבת החוזרת שנערכה לפני שבועיים.

מסוכנות הידיעות איי.פי נמסר מוקדם יותר כי במחוז פאלם ביץ` בו לא הסתיימה עדיין הספירה הידנית, נעצר באופן זמני מרתון הספירה על מנת להגיש בזמן תוצאות חלקיות למזכירת המדינה. גורמים רשמיים במחוז ממשיכים כעת בספירה הידנית במטרה לדרוש את הכללת התוצאות הסופיות במחוז במועד מאוחר יותר.
 
 

הדמוקרטים יערערו; ליברמן: 'יש לספור את כל הקולות'

הדמוקרטים הודיעו שלא יקבלו את התוצאות, ובכוונתם לערער עליהן מחר (שני) בבית המשפט העליון של פלורידה. סגנו של אל גור במרוץ לנשיאות, ג`ו ליברמן, אמר הלילה לאחר הכרזתה של האריס כי המאבק של הדמוקרטים עדיין לא הסתיים, והדגיש כי יש חשיבות רבה בספירת כל הקולות "מכיוון שזה בסיס חשוב של הדמוקרטיה האמריקנית", לדבריו.

הוא האשים את מזכירת המדינה של פלורידה בכך שהיא הביאה "לספירה לא מלאה ולא מדוייקת של התוצאות", כהגדרתו. "איך נלמד את ילדינו שכל קול חשוב, אם לא נוכל לספור את כל הקולות", הדגיש ליברמן והוסיף: "לאל גור ולי אין ברירה אלא לערער על ההחלטות".
 

הרפובליקנים: עורכי הדין צריכים ללכת הביתה

נציג הרפובליקנים, ג`ימס בייקר, קרא הלילה (ראשון-שני) לגור וליברמן לקבל את התוצאות ולהפסיק עם העתירות לבתי המשפט. הדמוקרטים על כוונתם לערער על ההכרזה של מזכירת המדינה של פלורידה ואמר: "הגישה של הדמוקרטים היא יוצאת דופן ולא ניתן להתייחס אליה כעסקים כרגיל". "בנקודה מסוימת החוק צריך לנצח, ועורכי הדין צריכים ללכת הביתה", הדגיש בייקר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by