בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גור מסרב לפרוש- יפנה לבית המשפט העליון 

גור מסרב לפרוש- יפנה לבית המשפט העליון

 
 
חדשות נענע 


הדמוקרטים דורשים לכלול את הספירה החוזרת בכמה מחוזות דמוקרטים בינהם מחוז פאלם ביץ'. גור: "למען תקינותה של הדמוקרטיה שכל הקולות יספרו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המועמד הדמוקרטי, אל גור, מסרב לפרוש מהמרוץ ומתכנן לפנות לבית המשפט העליון בטלהאסי, שם ידרוש להורות על ספירה מדויקת של הקולות שלדעתו יהפכו אותו לנשיא הבא של ארצות הברית. גור יפנה היום בנאום לאומה.
 

פחות מיממה לאחר שהודיעה מזכירת המדינה של פלורידה על נצחונו של ג`ורג` וו בוש במרוץ לנשיאות בפלורידה, ידרשו עורכי הדין של אל גור מבית המשפט , לכלול את הקולות שנספרו בספירה החוזרת שנערכה ב 4 מחוזות בפלורידה אשר לא נכללו בפרסום התוצאות אתמול.

בראיון למהדורת האינטרנט של הניו יורק טיימס ביום שבת בערב אמר גור, שחשוב מאוד למען תקינותה של הדמוקרטיה שכל הקולות יספרו. המועמד לסגן הנשיא מטעם הדמוקרטים, הסנטור ג`וזף ליברמן, אמר כי התוצאות שפורסמו אינן מדויקות ואינן מושלמות. "חשוב מאוד שנהיה בטוחים כי בבחירות יכובדו כל בוחר וכל קול" אמר ליברמן לעיתונאים.

עורכי הדין של הדמוקרטים טוענים כי למרות הספירה החוזרת על ידי מכונה בכל פלורידה וספירה ידנית בכמה מחוזות עדיין לא נספרו כ 10000 קולות שעשויים להכריע את הבחירות לטובתו של גור.

עוזריו של גור מאמינים שספירה במחוזות פאלם ביץ`, מיאמי דאד ונסאו תביא לגור את הניצחון מאחר ומחוזות אלו נחשבים למחוזות דמוקרטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by