בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עו"ד דן חי: יש לנו עדויות חדשות, אין עסקת טיעון 
 
 
נענע ספורט 

עורך הדין פרסם הלילה הודעה האומרת כי פנו אליו שלושה "בחורים" הטוענים כי הם ששכבו עם הנערה המדוברת ערב המשחק מול בוסניה, ובכך אישרו את גרסת השחקנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עורך הדין דן חי, המייצג את שחקני הנבחרת הצעירה מול ההתאחדות לכדורגל בעניין פרשת הסקס לכאורה שאירעה לפני משחק הנבחרת מול בוסניה, יצא הערב בהצהרה מפתיעה, בה הוא טוען כי בידיו עדויות המפריכות את גרסת הנערה ואת מסקנות חקירת "מודיעין אזרחי".
 
"פנו אלי הערב שלושה בחורים, שכרגע איני מוכן למסור עליהם כל פרט, או לחשוף את זהותם. שלושת הבחורים טענו כי הם אלו שהיו עם הנערה המדוברת בכפר המכביה ערב משחק הנבחרת הצעירה מול בוסניה-הרצגובינה.", מסר עורך הדין חי בהצהרתו.

"לאחר ששוחחתי עם כל אחד מהם בארבע עיניים, שוכנעתי כי איש משחקני הצעירה לא היה עם הנערה בערב האמור, וכי גרסת שלושת העדים תואמת לחלוטין את גרסת השחקנים. השחקנים טוענים שאירוע המשמעתי שההתאחדות מנסה להמציא, לא היה ולא נברא.

"בעקבות ההתפתחות, השחקנים ממשיכים במאבקם עד הסוף. מבחינתינו אין עסקה. השחקנים מביעים מורת רוח מההתאחדות לכדורגל, שמאשימה אותם במעשים שלא עשו. השחקנים דורשים שתיק החקירה ייגנז מהר ככל האפשר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by