בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש החל בהכנות |הכניסה לבית הלבן 
 
 
חדשות נענע 

סקרים מראים כי הציבור האמריקאי מאס בקרב המתמשך בין המועמדים ואינו מעוניין לראות את גור ממשיך במאבק המשפטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמד הדמוקרטי ג`ורג` וו בוש, שהכריז על עצמו כמנצח בבחירות האחרונות בארה"ב, החל בהכנות לקראת `החפיפה` בבית הלבן. בוש הקדיש אתמול (יום שני) את רוב הבוקר לפגישת עבודה עם אנדרו קארד המיועד להיות ראש צוות הבית הלבן בממשל בוש.קארד שירת תחת בוש האב בעבר.
 
סגנו של בוש הבן דיק צ`ייני, ששימש כשר ההגנה בממשלו של בוש האב כשזה היה נשיא, הוא שיגבש את הצוות הניהולי שאמור לעבוד לצד הממשל החדש. צ`ייני כבר נמצא בוואשינגטון.
 
במסיבת עיתונאים שערך אמר צ`ייני כי ההכנות לחילופי הממשל כבר החלו למרות החלטת הצוות הניהולי הנוכחי של הממשל, שלא להקצות לצ`ייני ואנשיו משרדים חדשים בטרם נקבע רשמית הנשיא החדש.
 
 
"אני מודיע היום בשם המושל בוש (ג`ורג` וו בוש עדיין מכהן כמושל טקסס) כי אנו מתחילים בהכנות לכניסתינו המהירה לבית הלבן". לצ`ייני, ששכר משרדים לו ולאנשיו מכספי המפלגה הרפובליקנית, יצטרף בקרוב ארי פליישר שישמש כדובר מהלך החפיפה בין ממשל קלינטון לממשל בוש.
 
ביום שישי הקרוב ישמע בית המשפט העליון של ארה"ב את נציגיהם של בוש וגור, הממשיכים להאבק משפטית למען ההכרעה בעניין הנשיאות. כזכור, פרקליטיו של גור הגישו ערר לבית המשפט העליון לאחר שלטענתם חלו אי סדרים מהותיים באופן ההצבעה והספירה במדינת השמש. גור עצמו אמר כי הוא המנצח בבחירות בפלורידה, בניגוד לתוצאות הרשמיות שמסרה מזכירת המדינה.
 
בינתיים, סקרים בארה"ב מצביעים כי הציבור מאס בהתנהלות הדברים ומצפה מגור לחדול מהמאבק המשפטי ולהודות בהפסדו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by