בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק הקדים את נאומו בכנסת 
 
 
חדשות  נענע

רה"מ נואם בשעה זו בפני המליאה. בתחילת נאומו סיכם ברק את הישגי ממשלתו. באם חברי כנסת לא ישנו את עמדתם ברגע האחרון צפויה הצעת החוק לעבור היום ברוב גדול של יותר מ- 70 חברי כנסת. גם הסיעות הערביות ועם אחד הודיעו על תמיכתם בחוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סיעת שינוי החליטה להצביע בעד החוק לפיזור הכנסת הערב."אחרי דיון יסודי החלטנו שהממשלה הנוכחית לא מתפקדת ואין מנוס מלהצביע על פיזורה", אמר יו"ר הסיעה ח"כ יוסף (טומי) לפיד.
 
לפיד הסביר כי מטרת החלטת הסיעה היא להפעיל לחץ על ברק להקים ממשלת חירום לפני שתוגש הצעת החוק לקריאה שניה ושלישית. "בינתיים אנו לא יכולים להימלט מחובתנו להצביע נגד הממשלה" אמר לפיד.

בלשכת ראש הממשלה עושים כעת מאמצים של הרגע האחרון לשכנע את חברי הסיעות הערביות שלא להצביע בעד החוק להקדמת הבחירות.

חברי הכנסת הערבים התכנסו אחר הצהרים לישיבה והצהירו כבר בתחילתה כי בכוונתם לתמוך בפיזור הכנסת.

מגלי צה"ל נמסר כי חברי הסיעות הערביות הודיעו כי הם אינם מוצאים סיבה שלא לתמוך בפיזור הכנסת, אבל מטעמי נימוס ידחו את החלטתם בנושא עד לאחר הפגישה. גם חברי סיעת עם אחד החליטו על תמיכה בהצעת החוק.

בכך מסתכם מספר התומכים בהצעת החוק לפיזור הכנסת בכ- 75 ח"כ מהסיעות הבאות: הליכוד (19), ש"ס (17), האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו (7), חירות (1), מפד"ל (5), ישראל בעלייה (4), יהדות התורה (4), ח"כ עזמי בשארה (בל"ד) (1), רע"מ(5) תע"ל (1), חד"ש (3) עם אחד (2) ושינוי (6).


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by