בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק מכנס את מרכז העבודה לבלום מתחרים 

ברק מכנס את מרכז העבודה לבלום מתחרים

 
 
חדשות  נענע

ביקורת על רצונו של ברק להקדים את ההתמודדות על ראשות המפלגה לחודש הבא, במטרה להקשות על מתחרים אפשריים על ההנהגה; פינס דוחה את הביקורת: הכינוס נועד לשם היערכות מהירה לבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יריביו של של ראש הממשלה, אהוד ברק, במפלגת העבודה מותחים עליו היום (חמישי) ביקורת נוקבת ומאשימים אותו בניסיון לבצע מחטף פוליטי היום במרכז מפלגת העבודה.
 
המרכז יתכנס היום כדי לדון במועד לקיום הבחירות הפנימיות לראשות התנועה. ברק צפוי לנסות להעביר החלטה במרכז לפיה ההתמודדות על ראשות העבודה תערך כבר בחודש הבא. מטרתו של ברק היא לבלום בכך את המתחרים האפשריים מולו על הנהגת המפלגה, ובראשם יושב ראש הכנסת, אברהם בורג.
 

פינס מכחיש מחטף פוליטי ב'עבודה'

יו"ר הקואליציה, אופיר פינס, דחה הבוקר בראיון לגלי צה"ל את הביקורת בנושא והכחיש כי בכינוס המרכז יהיה ניסיון לבצע מחטף פוליטי.

לטענתו, הסיבה לכינוס המרכז היא רצונה של המפגלה להערך מהר ככל הניתן לבחירות המוקדמות. פינס העריך כי כינוס המרכז בשבוע הבא, בו תידון עמדת המפלגה בנוגע לשינוי שיטת הבחירות בישראל, צפוי להיות סוער הרבה יותר ממה שצפוי היום.

שר המשפטים, יוסי ביילין, העריך הבוקר כי למרות מאבק הכוחות במפלגה כל עוד ברק מנסה לקדם את תהליך השלום, לא יקומו לו מתחרים על הנהגת המפלגה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by