בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מפעיל 'אנטי זהב' הוא נער בן 14.5 המכונה 'איזולרבנד' 

מפעיל 'אנטי זהב' הוא נער בן 14.5 המכונה 'איזולרבנד'

 
 
סיוון.קום

אתר "אנטי זהב" המפיץ את סיסמאות הלקוחות של חברת "אינטרנט זהב" ממשיך לפעול; מפעיל האתר טוען כי מעשיו נובעים מתוך אידיאולוגיה; החברה ממשיכה לטפל בעניין

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מפעיל האתר "אנטי זהב" המפיץ את סיסמאות הגולשים הוא נער בן 14.5 הפועל מתוך מניעים "אידואלוגיים". לדבריו, בנה את האתר על מנת להזיק לתדמית החברה שפגעה בו בעבר. האתר, אגב, עדיין פעיל.
 

לפני יומיים פרסמה מערכת סיון.קום את דבר קיומו של אתר אינטרנט ישראלי המפיץ סיסמאות של לקוחות חברת "אינטרנט זהב". מהתברר כי הדומיין והשרת ממנו פועל האתר נמצאים בארצות זרות. הטקסט הכתוב באתר מלמד כי מפעיליו קוראים לגולשים להפיץ את הסיסמאות הגנובות ומברכים על יוזמות פיתוח עצמאיות.

חברת "אינטרנט זהב" מסרה באותו יום כי בכוונתה להסיר את האתר. עוד נמסר כי משטרת ישראל מעורבת בנושא ופועלת נגד המפעיל במישור הפלילי.

בסוף דף הבית של האתר, שהוא אגב גם הדף היחיד, נמצאת כתובת הדואר האלקטרוני של המפעיל המכנה את עצמו "איזוליר בנד". בדואר אלקטרוני חוזר סיפר כי הוא בן 14.5 לדבריו, החליט להקים את האתר מאחר שבעבר השתמש בחשבון לא חוקי של החברה ושילם קנס בגובה 1500 שקל.

לדעתו, פעולתו אינה פוגעת בלקוחות החברה כי אם בחברה עצמה. עם זאת, הוא סייג את דבריו והעלה סברה שיתכן וחברה כמו "אינטרנט זהב" גובה תשלום מלקוחות על שעות גלישה לא שלהם.

"איזוליר בנד" סירב לספר מהי דרך הפעולה שלו אולם ציין כי הוא דואג לעדכן בכל יום שתי סיסמאות חדשות באתר. לדבריו עד שהסיסמאות מנוטרלות מספיקים להיחשף אליהם כמאתיים איש.

על אף תגובת החברה מלפני יומיים, מתברר כי האתר עדיין פעיל ואף עודכן בסיסמאות חדשות. מן החברה נמסר בתגובה כי הפעולה כנגד המפעיל נמשכת. עוד נמסר כי החברה דואגת לזכות לקוח שחויב על שעות גלישה שאינן שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by