בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החלה מלחמת הבחירות ברשת  
 
 
מערכת סיון.קום

אתרי החדשות באינטרנט העמידו סקרים העוסקים בסוגייה מי יהיה ראש הממשלה הבא. בינתיים, ביבי מוביל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקרי אתרי החדשות באינטרנט כבר מכתירים את בנימין נתניהו לתפקיד ראש הממשלה הבא. נכון לשעה זו, מוביל ראש הממשלה לשעבר בהפרש ניכר על פני שאר המתמודדים.
 
בחדשות נענע ניצב בנימין נתניהו במקום הראשון עם 38.2 אחוזי תמיכה. ראש הממשלה אהוד ברק במקום השני עם 32.8 אחוזים. במקום השלישי, השר לפיתוח איזורי שמעון פרס עם 9.5 אחוזים ויו"ר האופוזיציה אריאל שרון במקום הרביעי עם 6.4 אחוזים.
 
באתר התוכן Ynet מוביל ביבי עם 41 אחוזים. במקום השני מדורג אהוד ברק עם 21 אחוזים. אחריו שמעון פרס עם 14 אחוזים. אריאל שרון ממוקם במקום הרביעי עם 9 אחוזים. שתי הקטגוריות האחרונות "אחד מהשמאל" ו"אחד מהימין", הניבו 9 אחוזים ו-6 אחוזים בהתאמה.

במשאל IOL נתבקשו הגולשים לבחור בין מועמד מן הליכוד ומועמד מן העבודה. מועמד מן הליכוד זכה 56.2 אחוזים. מועמד מן העבודה 30.1 אחוזים. בקטגוריית ה"לא יודע" בחרו 13.7 אחוזים מהמשיבים.

בפורטל וואלה! זכה נתניהו ב-39 אחוזים. ברק גם כאן מיד אחריו עם 29 אחוזים. אברהם בורג, שהודיע כי לא יתמודד, זכה ב-14 אחוזים. אריאל שרון זכה ב-8 אחוזים, שלמה בן-עמי ב-5 אחוזים וסילבן שלום ב-4 אחוזים.האם יצליח ברק להדביק את הפער? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות של נענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by