בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק החל את מסע |הבחירות שלו 
 
 
חדשות נענע 

ברק פותח את קמפיין הבחירות שלו במגזר הערבי, בנימין נתניהו דחה את חזרתו לארץ למחר, רוב של 62 חברי כנסת תומך בשינוי שיטת הבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, פתח אמש (שבת) את ההכנות למערכת הבחירות בביקור בעיר הערבית טירה, שם סעד במסעדה מקומית בחברת ראשי העיר והבטיח להם כי ועדת חקירה תחקור את האירועים שבהם נהרגו 13 ערביי ישראל.ברק ניצל את ההזדמנות וקרא לפיוס בין העמים וביקש מאזרחי ישראל היהודיים לחזור ולקנות מוצרים ולבלות בכפרי הגליל והמשולש הנמצאים בהאטה כלכלית חריפה מאז מהומות חודש אוקטובר.
 
ברק נפגש אתמול עם בכירים במפלגת העבודה במסגרת גיבוש צוות הבחירות שלו, ועם אנשי אסטרטגייה שעמם ניהל את קמפיין הבחירות הקודם שלו. מטרת הפגישה היתה תכנון קווי היסוד שינחו אותו בקמפיין הבחירות הנוכחי. אנשי הצוות שנפגשו עם ברק היו יובל פרנקל, אלדד יניב, אורנה אנג`ל, משה גאון ויוני קורן. מן הפגישה נעדר מזכ"ל מפלגת העבודה, רענן כהן, שדורש מברק כי לא יקים עמותות שיפעילו אך ורק פעילים פרטיים של ברק, כפי שהיה בבחירות 99`.

בזירה הפוליטית ממתינים לשובו של בנימין נתניהו מארצות הברית, שנדחה למחר (שני). נתניהו צפוי לדבר במסיבת עיתונאים אך טרם ידוע האם החליט להתמודד על ראשות הליכוד. בהמשך יפגש נתניהו עם שרון, השניים אמורים לקבל שורה של החלטות בנוגע למערכת הבחירות הקרובה, ביטול החוק לבחירה ישירה, מועד הבחירות ורשימת השיריונים של ראש הממשלה לכנסת. אנשי נתניהו ושרון מכחישים כי נקבעה פגישה בין השניים. בקול ישראל דווח הבוקר כי עד כה תומכים 62 חברי כנסת בביטול הבחירה הישירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by