בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית הטלקום היפאנית נוגסת בספקית הסלולר האמריקאית 

ענקית הטלקום היפאנית נוגסת בספקית הסלולר האמריקאית

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

NTT דוקומו הודיעה על רכישת 16 אחוז מקבוצת AT&T ווירלס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הטלקום היפאנית דוקומו (NTT DoCoMo) הודיעה כי תרכוש שישה-עשר אחוזים מחברת AT&T Wireless Group, מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.
NTTדוקומו היא חברת הטלקום הגדולה בעולם (לפי ערך שוק). ל-AT&T ווירלס חמישה-עשר מיליון מנויים סלולריים, והיא מחזיקה בשנים עשר אחוזים מהשוק. NTT דוקומו תשלם 9.8 מיליארד דולר עבור העסקה, באמצעות הלוואות בנקאיות, אך תשקול בהמשך מכירת אגרות חוב או מניות כדי לכסות את ההוצאה.
הטכנולוגיה המשמשת את ניידי ה-i-mode של דוקומו, תשמש ליישומי מולטימדיה ברשת הניידת של AT&T. ג`ורדן רודריק, נשיא ומנכ"ל AT&T Wireless, אמר כי החברה כבר החלה בהרחבת קיבולת הרשת למשתמשים נוספים. עוד הוסיף כי ניתן בקלות לשדרג את הרשת לטכנולוגיית W-CDMA, שדוקומו מקדמת כסטנדרט לניידים מהדור השלישי (G3).
 
דוקומו קנתה גם 20 אחוז מהחברה הסלולרית השלישית בגודלה בטיוואן, KG Telecom. החברה מחפשת שותפים בכל העולם, במטרה לקדם את הטלפונים ניידים מותאמי האינטרנט שלה.
גורמים בשוק ההון אומרים כי הקנייה כבר חושבה במחיר המניה, וההודעה הרשמית לא צפויה להשפיע הרבה. לפני ההודעה הרשמית, השמועות על הקנייה גרמו לירידה של 4.5 אחוזים במחיר המניה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by