בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בהלת הקניות לפלייסטיישן 2 הפילה בפח מאות אנשים 
 
 
יניב קרן, מערכת סיוו

לקוחות רבים מקנדה וארה"ב נפלו ככל הנראה קורבן להונאה מקוונת: אתר קנדי שהציע למכירה את המשחק החדש של סוני, שלשל לכיסו מאות דולרים אולם אף לקוח לא קיבל את המשחק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מאות לקוחות מקנדה וארצות הברית שילמו כסף לאתר אינטרנט קנדי, שהציע למכירה את מערכת המשחק החדשה סוני פלייסטיישן 2. האתר שגבה את התשלום הבטיח לשלוח את המשחק לבתי הלקוחות, אולם אלה נשארו עם ידיים ריקות.
 
חג המולד ההולך וקרב והרצון לרצות את הילדים מביא מאות לקוחות מארצות הברית וקנדה לפנות אל האתר הקנדי אשר הבטיח לספק את המשחק החדש עד לחג המולד.

"כמו במקרים רבים בעבר, הורים מאבדים את ההגיון שלהם בנסיונותיהם לרצות את ילדיהם", אמר דובר הרשות להגנת הצרכן בארצות הברית, סטיב ברנס. "אם אתה לא יכול למצוא את המשחק בחנויות אין שום סיבה שתוכל למצוא אותו באתר אינטרנט".

 

הקונים התבקשו לשלוח צילום של כרטיס האשראי

ברנס מספר על עניין נוסף, שאמור היה להדליק נורה אדומה אצל הצרכנים: "האתר ביקש מן הקונים לשלוח לו צילום של כרטיס האשראי שלהם. אף חנות, מקוונת או רגילה לא מבקשת דבר כזה".

"אנו ממליצים לכל קונה ששילם לאתר, להודיע לאלתר לחברת האשראי שלו על ביטול העסקה שביצע", אמר ברנס. האתר, אגב, גבה תשלום של 394 דולר עבור המשחק, שמכירו הרישמי בחנויות נקבע על 294 דולר.

חברת סוני שללה כל קשר בינה לבין האתר הקנדי. משטרת קנדה החליטה לפתוח בחקירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by