בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרכז גלישה חדש נפתח בדיזנגוף סנטר 

מרכז גלישה חדש נפתח בדיזנגוף סנטר

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

מרכז הגלישה, בעל 70 עמדות מחשב, פתוח 24 שעות ביממה וזול באופן יחסי לאינטרנט קפה הקיימים בארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרכז חדש לגלישה באינטרנט, Surf Center שמו, נפתח לפני שבועיים בדיזנגוף סנטר והוא פתוח 24 שעות ביממה, למעט ביום הזיכרון וביום כיפור. בפינת החנות יש קפיטריה, אולם זהו לא קפה אינטרנט: המקום מעוצב כחלל פתוח ויש בו מסכי מחשב שטוחים מוצמדים לקירות נמוכים, ועל השולחנות מקלדות ועכברים. אין הרבה פרטיות, אין הרבה מקום מיותר. במרכז מוצבות שבעים עמדות עבודה, ושלושים נוספות צפויות להיפתח בקומה העליונה.
 
החיבור לאינטרנט מהיר ועומד על 2 מגה לשנייה. על כל מחשב מותקנות תוכנות אופיס של מיקרוסופט. מספר מצלמות רשת מאפשרות שיחות וידאו. על חלק מהמחשבים מותקנים משחקים של מיקרוסופט, ובעתיד יהיו גם משחקים של הד-ארצי. המקום גם מספק שירותים נוספים, כמו סריקת תמונות, הדפסה בצבע וצריבה על דיסקים.

היוזמה היא של עו"ד יורם יוסיפוף, שהצליח למשוך את חברת כלנית לעניין. טל סימון, ממיסדי המקום, אומר כי המרכז מכוון לתיירים, אך מגיעים ישראלים, רבים מהם סטודנטים. שעות העומס הן בין שבע בערב לאחת בלילה.

הלקוחות קונים יחידות זמן, מינימום 40 דקות, ומקבלים כרטיס מקודד. הם יכולים לנצל את מלוא הזמן, או להשתמש בזמן הנותר בביקורים הבאים.

המחיר הממוצע לשעת מחשב - גלישה, כתיבה או משחק - נע מ-8 ועד 15 שקלים, בהתאם למספר השעות שנרכשו. בין חצות ל-9 בבוקר, המחיר לשעה הוא 9 שקלים. אלו מחירים זולים, יחסית לאינטרנט-קפה אחרים בארץ. "נורם" בחיפה לוקח בין 25 ל-30 שקל; "נטקפה" בירושלים, בין 26 ל-28 שקל; "פרייבט לינק" בתל-אביב: 16 עד 18 שקל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by