בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: ממשלת אחדות לא עומדת על הפרק 
 
 
חדשות  נענע

ויכוח פנימי בליכוד בנוגע לתאריך לבחירות הכלליות. הסיעות הקטנות מאחדות כוחות למלחמה בשינוי שיטת הבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, דחה היום (שני) את הפרסומים כי מתנהלים מגעים לכינון ממשלת אחדות. "תמיד חשבתי שאחדות זה דבר מאוד חשוב, אבל לצערי ברק הכשיל את המהלך ולכן ממשלת אחדות לא עומדת עוד על הפרק " אמר שרון והוסיף כי "זה מצער מכיוון שכולם רואים מה מתרחש מסביב. היו פה מכשילים משמאל ולצערי היו גם מכשילים מימין. אנחנו נערכים לבחירות וגם ננצח".
 
בתוך כך מתלהט הויכוח הפנימי בליכוד בנוגע לקביעת מועד הבחירות הכלליות. ח"כ לימור לבנת טוענת כי יש לערוך את הבחירות בתחילת חודש מרץ. "אין שום הצדקה לדחות את הבחירות ולא מוצא חן בעיני שאיש לא התייעץ איתי לפני שפרסמו בליכוד כי הם ידרשו לערוך את הבחירות ב- 22במאי", אמרה לבנת. מנגד, ח"כ רובי ריבלין, אומר שיש לערוך אותן רק לאחר אמצע מאי. "מבחינה טכנית בלתי אפשרית לערוך את הבחירות בחודש מרץ, ולכן יש להסכים עם ה"עבודה" על בחירות במאי וצר לי על חילוקי הדעות בינינו", אמר ריבלין.

תומך נוסף לקיום הבחירות במאי הוא ח"כ מאיר פורוש מיהדות התורה. פורוש אמר לאתר Ynet כי הוא מאמין שהבחירות ייערכו בחודש מאי ולא בחודש מרץ מאחר ואז הוא מחתן את בנו ולכן מבקש מהסיעות לקבוע את הבחירות למאי "כדי לא לקלקל את השמחה".

פורום של ראשי הסיעות הקטנות המתנגדות לשינוי שיטת הבחירות התכנס בכנסת במטרה לקבוע דרכים למנוע את כוונות הליכוד והעבודה בשינוי שיטת הבחירות. ח"כ מודי זנדברג העלה הצעה לפיה הפורום גם יקבע תאריך לבחירות, כדי לא להשאיר בידי הסיעות הגדולות את ההכרעה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by