בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה תחקור את שחקני הנבחרת הצעירה 
 
 
נענע ספורט 

ההתאחדות לכדורגל, בעקבות דרישת עורך הדין של הנערה וארגונים נוספים כדוגמת נעמ"ת, מתכוונת להעביר את נושא הנערה לטיפול משטרתי. בינתיים מתברר כי שלושה שחקנים נוספים מליגת העל שהו עם הנערה ערב המשחק מול בוסניה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהתאחדות לכדורגל לא מסתפקים בהעמדתם של שבעת שחקני הנבחרת הצעירה לדין, מתכוונים להוביל מהלך לכיוון הפלילי, זאת אחרי שפרקליטה של הנערה הבהיר כי לא יסתפק בהעמדתם של שבעת השחקנים לדין בהתאחדות. בישיבת מזכירות ההתאחדות נאמר היום כי ההתאחדות אינה עוד צד בפרשה, וכי הנושא יעבור לטיפול הגורמים המוסמכים.

 
בכוונת ההתאחדות להעביר את הנושא לחקירה פלילית משטרתית, זאת אחרי שגם גורמים מחוץ למערכת, כולל נעמ"ת, מובילים הליך נגד השחקנים. ככל נראה כבר השבוע יועבר חלק מהחומר של חקירת מודיעין אזרחי לידי המשטרה. הוריהם של רוב השחקנים כבר פנו לעורכי דין שונים, כדי שאלה ייצגו אותם, אם הנושא ייצא משליטת ההתאחדות לכדורגל ויועבר למשטרה.

אם אכן תעבור חקירת השבעה לידי המשטרה, צפויים להתגלות פרטים נוספים, לפיהם לא רק שבעת השחקנים האמורים היו מעורבים בסקס עם הנערה. שלושה שחקנים נוספים מליגת העל שהו עם הנערה ערב המשחק מול בוסניה הרצגובינה. עורך הדין דן חי, פרקליטם של רוב השחקנים, כבר חשף בשבוע שעבר וציין שיש לו עדות של שלושה בחורים, שאת שמם סירב לפרסם. ככל הנראה מדובר בשלושת השחקנים.

 
 
אביו של רוני גפני, אחד החשודים בפרשה, טוען כי יש לו חומר על שלושה שחקנים שהשתתפו ערב המשחק בסקס עם הנערה. לטענתו של גפני האב, הימצאותם של שלושה שחקנים שאינם מהנבחרת בחדר שבו התרחשה האורגיה, מחזקת את גרסת בנו, לפיה לא היה מעורב בפרשה.

מעבר לכך, צפויה להתברר בחקירת המשטרה רשימה ארוכה של שחקני כדורגל וכדורסל, וכן אנשי בידור, ששכבו עם הנערה בשבועות שלפני פרוץ הפרשה. בהתאחדות מודעים לגודלה של הפרשה, אך מתכוונים לגשת למשטרה בכל מקרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by