בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כים מאיימים: לא נתמוך בחוק להקדמת הבחירות 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר כי אפשרות ממשלת האחדות אינה ריאלית בתקופה הקרובה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברי כנסת מסיעות ש``ס, `עם-אחד` ושינוי איימו הבוקר (שלישי) כי יחזרו בהם מהחלטתם לתמוך באישור החוק להקדמת הבחירות, אם תאשר הכנסת את ביטול הבחירה הישירה לראשות הממשלה.
 

מקורביו של ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, אמרו הבוקר כי אין בכוונתו לצאת למאבק פומבי נגד שינוי שיטת הבחירות. נתניהו ניהל בימים האחרונים, בעת שהייתו בארצות הברית, שיחות עם כמה מחברי הכנסת המקורבים לו. בעקבות השיחות האלו הודיעו החכ``ים נעמי בלומנטל וגדעון עזרא שלמרות שהם בעד החזרת שיטת הבחירות הישנה, אין בכוונתם לתמוך בהצעת החוק משום שמשמעותה פגיעה בסיכויי חזרתו של נתניהו לראשות הממשלה.

נתניהו, ששב אתמול (שני) לישראל, יחל מחר (רביעי) בהתייעצויות עם מקורביו בדבר האפשרות כי יתמודד בעתיד על ראשות הליכוד, ועל מועמדותו לראשות הממשלה.

חבר הכנסת ויצמן שירי מ``ישראל אחת`` אמר כי רוב חברי המליאה אינם מעוניינים להכנס כעת למערכת בחירות, כך דווח בגלי צה"ל.
 

ראש הממשלה, אהוד ברק, סבור שהקמת ממשלת-האחדות אינה ראלית בתקופה הקרובה. לשורת אישים שנועדו עימו בימים האחרונים אמר ברק שבשלב הזה הוא אינו רואה כיצד יכולה לקום ממשלה כזו, למרות שבעבר תמך בהקמתה.

בינתיים נמשכים המגעים בין גורמים ב"ישראל אחת" לבין גורמים בליכוד בנסיון לקדם את רעיון הקמת ממשלת החרום. רוב בכירי הליכוד אינם מוכנים לחזור לשתף פעולה במשא-ומתן עם "ישראל אחת" בטענה שאפסו הסיכויים להקמת ממשלת חרום, כך דווח בגלי צה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by