בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תורמת 100 מיליון דולר לילדי הארלם 

מיקרוסופט תורמת 100 מיליון דולר לילדי הארלם

 
 
מיכל סבן, מערכת סיון

גייטס, כמו נתניהו, רוצה "מחשב לכל ילד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט הכריזה אתמול על הקמת תוכנית חדשה, בהשקעה של 100 מיליון דולר, אשר תעניק לילדים אמריקאים מקופחים גישה לטכנולוגיה ותסייע לצמצום הפער הדיגיטלי. לדברי יו"ר מיקרוסופט, ביל גייטס, זוהי התרומה הגדולה ביותר שהעניקה החברה אי פעם.
 
התוכנית, המכונה "מועדון הטכנולוגיה" (Club Tech), תפתח בפני 3.3 מיליון ילדים ובני נוער גישה לאמצעים טכנולוגים, ביותר מ-2,600 מועדונים ברחבי המדינה במהלך חמש השנים הקרובות. התרומה תהיה מורכבת מ-12.3 מיליון דולר
במזומן ו-88 מיליון דולר בתוכנות.

"חברת מיקרוסופט ומועדוני הילדים מחויבים לצמצם את הפער הדיגיטלי ולקרב את הטכנולוגיה לכל ילד וילד", אמר גייטס בנאום שנשא בפני ילדי שכונת הארלם במנהטן.

"המטרה היא שלכל ילד יהיה מחשב משלו", אמר גייטס למאות הילדים במפגש בניו-יורק ובנוכחותם של הסנטורים צ`ארלס שומר מניו-יורק, ג`וזף בידן מדלוור והילארי קלינטון, הגברת הראשונה וסנטורית מדינת ניו-יורק.

"ביל גייטס הוא המודל המודרני לאנדרו קרנגי", אמר שומר, והתייחס בדבריו לתעשיין הנדבן בן המאה ה-19 אשר ייסד את מערכת הספריות באומה. צ`ארלס ראנגל, נציג הארלם, כינה את המענק "מקדמה לפתיחת עולם ההיי-טק".

במסגרת התוכנית, אשר תכלול הדרכת צוות המועדונים, תספק מיקרוסופט את כל הדרוש למועדון לפיתוח ההיבט הטכנולוגי כמו תוכנות מחשב וכלי הדרכה.

על פי הערכת משרד המסחר האמריקאי, 60 אחוז מהעבודות כיום דורשות כישורים טכנולוגיים, כאשר בפחות משליש מבתי המשפחות החד הוריות ישנם מחשבים. בשנה האחרונה תרמה מיקרוסופט באמצעות הזרוע הפילנתרופית "תוכנית הקהילה של מיקרוסופט", יותר מ-34.3 מיליון דולר במזומן ו-200 מיליון דולר בתוכנות ליותר מחמשת אלפים ארגונים הפועלים ללא מטרות רווח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by