בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תחקיר אינטרנט מעמיק נוסח הונג-קונג 
 
 
יניב קרן

עיתון מקוון בהונג קונג החליט לערוך תחקיר "מקיף" על תופעת הזנות ההולכת ומתרחבת במדינה. על מנת להבהיר את חומרת המצב צורף קובץ וידאו בו נראה הכתב מקיים את "המצווה" עם יצאנית מקומית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון אינטרנט בהונג-קונג עורר מהומה רבה בעקבות פרסום כתבת תחקיר על תופעת הזנות המתרחבת במדינה, שכללה קובץ וידאו בו נראה הכתב שוכר את שירותיה של היצאנית.
 
סרט הוידאו בן 16 הדקות מציג כיצד את הכתב מגיע לאזור היצאניות, לאחר כמה דקות הוא בוחר באחת מהן וממשיך עמה לחדר במלון סמוך, שם הוא מקיים עמה יחסי מין במשך כמה דקות.
 
הפרסום עורר תגובה חריפה של אנשי חוק בעיר אשר קראו להגביר את השליטה על תכנים ברשת ולהדק את ההגבלות הצפייה לקטינים. מנגד אמרו אנשי האתר "לא הפרנו את חובתנו המוסרית מכוון שפרסמנו אזהרה כפולה, האחת בכניסה לאתר והשניה לפני תחילת הצפייה בסרטון"
 
 
האזהרה מופיעה באתר לאחר הלחיצה על התמונה שמובילה לסרט. באזהרה נכתב כי צפייה בתמונות עלולה לפגוע ואינה מומלצת לילדים מתחת לגיל 18. לאחר מכן יכול היה הגולש להמשיך ולצפות בסרט.
 
"ההחלטה לשדר כתבה כזו הייתה לא מקצועית, הכתב לא היה צריך לבצע את האקט על מנת להעביר את המסר" אמרה יו"ר ועדת העיתונות בהונג קונג.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by